سخنرانی خامنه ای و اعتراف‌گیری از دستگیرشدگان

273
سخنرانی خامنه ای و حمایت جنایتکارترین تروریستها از وی
سخنرانی خامنه ای و حمایت جنایتکارترین تروریستها از وی

سخنرانی خامنه ای و اعتراف گیری از دستگیرشدگان

بالاخره آقا به حرف آمد و گفت: «این قضایا سازماندهی شده بوده و در شکل‌گیری آن، یک مثلث فعال بوده است. یک رأس این مثلث، آمریکا… رأس دوم این مثلث، یکی از دولتهای پولدار خلیج‌فارس است که هزینه این نقشه را تأمین کرد و رأس سوم نیز… کسانی هستند و از ماهها قبل آماده بودند… فراخوان را هم آنها دادند و شعار «نه به گرانی» بگذارند.

خب این شعاری است که همه خوششان می‌آید؛ با این شعار یک عدّه‌ای را جذب کنند، بعد خودشان بیایند وسط، اهداف شوم خودشان را دنبال کنند و مردم را هم دنبال خودشان بکشند؛ هدف این بود.»

سخنرانی خامنه ای من را به یاد اعترافات یک فریب خورده به قلم محمدرضا ستوده انداخت که در جهان صنعت نوشته بود:

«دیروز یکی از مراجع مربوطه متن اعترافات یکی از دستگیر ‌شدگان حوادث اخیر را منتشر کرد تا مردم بدانند اینها از کجا خط می‌گیرند.

مردم ایران سلام

من گول خوردم. یک روز صبح با زنگ تلفن از خواب بیدار شدم. صفحه‌ی گوشی را نگاه کردم دیدم پیش شماره آمریکاست. جواب دادم. یک نفر به فارسی گفت: خانم ایوانکا ترامپ دختر پرزیدنت ترامپ می‌خواهد با شما صحبت کند.

اول فکر کردم می‌خواهد با من دوست شود. حرف پول را وسط کشید. گفتم حتماً می خواهد به من پول بدهد تا من راضی شوم با او ازدواج کنم. بعد یادم افتاد که او ازدواج کرده است.

انگار که آب سردی روی پیکرم ریخته باشند. همین‌طور که در حال خودم بودم گفت: فردا صبح ساعت ۱۱پادشاه عربستان با لباس مُبدَل می‌آید چهارراه استانبول کنار مغازه‌ای که کباب ترکی می‌فروشد. یک کیف حاوی ۳میلیون تومان در دستش است. بدون این‌که با هم حرفی بزنید کیف را از او می‌گیری و می‌روی به سمت میدان فردوسی.

کنار کباب ترکی فروشی میدان فردوسی یک زن بدحجاب ایستاده. اما او زن نیست. او وزیر خارجه انگلیس است که گریم کرده تا شناسایی نشود.

از کنارش آرام رد شو. یک کاغذ در جیبت می‌گذارد.

داخل آن نوشته شده که باید چه کار کنی. درون آن کاغذ نوشته که بعدازظهر ساعت ۵ در چهارراه ولیعصر باید نسبت به گرانی، بیکاری، فقر و شکاف طبقاتی اعتراض کنی. در این مدت رئیس سازمان سیا تو را دورادور رصد می‌کند تا حتماً اعتراض کنی و اگر این کار را نکنی کیف پول را از تو پس می‌گیرد.

حواست را خیلی جمع کن که کسی از این ماجرا اطلاعی پیدا نکند.

بابا دونالد هم سلام می‌رساند. منتظر ماموریتهای بعدی باش!.»

.*.*.

حکومت خیلی تلاش میکند که در و تخته را در این قیام مردمی به هم جوش بدهد و همه چیز را به هم وصل کند که از قضیه طفره برود که پایه هایش در این قیام بدجوری به لرزه افتاده بود. اما دوستانش خیلی صریح میگویند که دمشان به ولی فقیه وصل است و از ایشان صراحتا قدردانی و پشتیبانی میکنند.

سخنرانی ولی فقیه البته قبل از آن بود که جناب حسن نصرالله رئیس تروریستهای دنیا به آقا دلداری و دل خوش کنک بدهد که نگران نباش اگر در زندانها برای شکنجه و آدمکشی کم آوردید ما همه جوره کمک کار شما هستیم،ما مطمئن هستیم که این تحرکات نظام ایران را که بر پایه  ولایت فقیه است، نخواهد لرزاند. حزب‌الله با تمام توان انسانی و کارشناسانه از (نظام) حمایت خواهد کرد.

واضافه کرد که بر تمام کسانی که علیه شما فعالیت میکنند پیروز میشویم. حرف تروریست مذکور احتمالا در پاسخ شعارهای قیام کنندگان باشد که میگفتند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران و سوریه را رها کن فکری به حال ما کن احتمالا ایشان از ترس قطع شدن نان و نوایش دوباره از پدرش پشتیبانی کرده است. این همان موجود کریهی است که قبلا گفته بود: ما خیلی صریح می‌گوییم و شاید چنین چیزی در تمام جهان وجود نداشته باشد که یک کسی بیاید و صادقانه بگوید در مقابل همه جهان می‌گوییم، بی‌پرده می‌گوییم بودجه و هزینه و خرج و خورد و خوراک و سلاح و موشکهای حزب‌الله از جمهوری اسلامی می‌رسد هیچ ربطی به بانکها ندارد تا زمانی که ایران پول داشته باشد یعنی ما پول داریم شفافیت بیشتر از این می‌خواهید.

البته هم او و هم پدرخوانده اش خوب خوب میدانند که فرصت زیادی برایشان نمانده است و به زودی بساطشان جمع خواهد شد. مردم ایران شعارشان با شعورشان توآم است.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy