هیبت خامنه ای توسط مردم ایران فرو ریخته، مردم از خط سرخهای جدی عبور کردند

284
خامنه ای هیبتش توسط مردم ایران فرو ریخته، مردم از خط سرخهای جدی عبور کردند
خامنه ای هیبتش توسط مردم ایران فرو ریخته، مردم از خط سرخهای جدی عبور کردند

هیبت خامنه ای نزد مردم ایران فرو ریخت، مردم از خط سرخهای جدی عبور کردند قیام ایران، مستقیما اصل نظام را هدف قرار داده است. از همان روز اول گفته شد مرگ بر دیکتاتور، این قیام بسرعت پیش رفت از آن روزی که مادر مالباخته ای گفت  مرگ بر خامنه ای و نیروی ضد شورش برایش آوردند! این شعار داده شده بود و حرمت دیو شکسته شده بود. این قیام بسرعتی عجیب پیش میرود.

اگر روز اول تابوی مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر خامنه ای شکسته شد روز دوم بسرعت به پاره کردن تصاویر منحوس دیو کشیده شد و پس از آن گرفتن پایگاههای مزدورانش و آتش زدن بانکها مراکز غارت و دزدی که تماما زیر پوشش ولی فقیه و  سپاه پاسداران است، گسترش یافت.

بلافاصله به گرفتن مراکز انتظامی پاسگاهها و دیشب هم به دستگیری مزدوران نیروی انتظامی و به آتش کشیدن خودروهای آنان کشیده شده است. و بسیج هم ترسان به میدان آمد و کارتهای تشویقش را پاره پاره کرد و گفت با شما هستم.

این قیام روز به روز شعله ورتر میشود. دیگر هیچ قدرتی یارای به جای نشاندن خلق به پا خاسته را ندارد. ما شجاع و مقاوم به پیش میرویم، مبازره ما با شجاعت ما دوام می آورد و شجاعت ما از عزم و اراده ما بوجود می آید.

نیروهای حکومت مات و مبهوت و سردرگم و نیروهای قیام پرشور و با هدف مشخص رو در روی یکدیگر به مصاف ایستاده اند.

وحشت در سر نظام غوغا میکند، هر دو جناح به هم پیوسته اند و ماهیت ها بارز شده است، دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته همان اولین روز تظاهراتشان چه خوب شعاری دادند: اصلاح طلب اصول گرا دیگه تمومه ماجرا!

الان هم «همه با هم» برای رویارویی یک نسخه تجویز میکنند:

عباس عبدی عضو فاشیست خط امام دیروزی و اصلاح طلب امروزی وحشت زده به اعتماد ۱۱دی میگوید: «بی‌تفاوتی کسانی که به‌طور قطع از چنین رفتارهای غیرمدنی و خشونت‌آمیز ناراحت بودند، از اصل این رفتارها بدتر بود».

و ادامه میدهد: «در سال ١٣٦٠ و هنگامی که سازمان مجاهدین با آن سازماندهی و تشکیلات مخوف و حتی مسلح اقدام به ‌عمل مسلحانه علیه حکومت کرد و دهها هزار نفر را در سراسر کشور بسیج و وارد میدان کرد، بلافاصله با واکنش خودانگیخته و نیمه‌سازمانی طرفداران انقلاب مواجه شد. اکنون چه شده است که وضعیت منطقه و تجربیات زنده را می‌بینیم، ولی اقدامی جدی در مقابله با آن نمی‌کنیم؟». البته ایشان به روی خود نمی آورد که از سال ۶۰ بیش از سی سال گذشته است، نه نظام به اندازه آن سال در محاق است و نه مردم در نادانی. همه چیز برای مردم مشخص است! برای همین بسرعت قیام پیش میرود، شعله ور میگردد، راه میگشاید و با اقبال گسترده بین المللی روبرو میشود. دیگر هیچکس نه مردم ایران و نه جهانیان هیچ ابهامی در رابطه با این حکومت جنایتکار ندارند.

هادی خانیکی: «امروز روز تفاهم و توافق بر سر مقابله با خشونت و افراطی‌گری و روز دفاع از دستاوردهای آزادی و دموکراسی در برابر همه تلاش‌هایی است که می‌خواهند از آرامش، امنیت و ثبات ایران انتقام بگیرند و راه دشوار اما خوش‌فرجام مردم‌سالاری را مسدود کنند »!.

آخوند قدرت علیخانی از قاتلین دیروز و اصلاح طلب امروز: «در اتفاقات اخیر ما شاهد حمله برخی معترضان به اماکن عمومی بودیم که به این اتفاق‌ها نمی‌توان اسمی جز اغتشاش نسبت داد. تحرکات و شعار‌های برخی از افراد حاضر در تجمعات به خوبی نشان می‌دهد این افراد مخالف نظام هستند نه منتقد و همان‌طور که برخی از بزرگان نظام اشاره کرده‌اند باید این تحرکات متوقف شود».

اما از آنجا که دیکتاتورها نمیتوانند واقعیت ها را ببیند، نمیتوانند متوجه شوند که دوران این بازیهای سیاسی و فریبکاریها به سر آمده است. دیگر همه چیز برای همه روشن است و بهاری که همیشه نویدش را میدادیم در حال دمیدن است!‌هوا دلپذیر شده است و بذر گلی که کاشتیم از خاک سر برآورده!

برای دیدن همه فیلمهای قیام سراسری مردم ایران به کانال ما بپیوندید.

https://t.me/Iran_news_ajancy