علت خودکشی ۳نفره مادر و فرزندانش مشخص شد

320
علت خودکشی مادر و فرزندانش ندادن 12ماه حقوق بود
علت خودکشی مادر و فرزندانش ندادن 12ماه حقوق بود

علت خودکشی ۳نفره مادر و فرزندانش ندادن ۱۲ماه حقوق بود روز چهارم دیماه ۱۳۹۶ مادر۴۰ساله همسر کارگر شرکت کاغذ سازی چوکای گیلان که ماهها حقوق نگرفته بودند در نهایت استیصال و درماندگی ابتدا فرزندانش و سپس خود را از بالای ساختمان ۵طبقه به قصد یک خودکشی جمعی به پایین پرت کرد و جان داد.

پسر سه ماهه با حالت وخیم در بیمارستان بستری شد، خودش در جا تمام کرد و دختر۱۱ساله بینوایش به دلیل پرت شدن روی یک خودروی پارک شده پاهایش شکست و زنده ماند.

آژانس ایران خبر همان روز نوشت که اکثر خودکشیهای اتفاق افتاده در ایران به دلیل فقر خانمانسوز مردم ایران میباشد. بعدا مشخص شد، زنی که همراه دو فرزندش خودکشی کرد، همسر یک کارگر شرکت کاغذسازی چوکای تالش است که کارگرانش ماههاست حقوق نگرفته‌اند.

اما فرماندار رضوانشهر در اظهاراتی نفرت انگیز به تسنیم گفته است:این زن دیوانه بوده است. این حرفها خشم و انزجار شدید کارگران شرکت کاغذسازی چوکای تالش را برانگیخت.

یک رسانه محلی به‌نقل از کارگران چوکا نوشت: فرماندار شهرستان و مدیران فاسد چوکای تالش که ماههاست خون کارگران را در شیشه کرده و حقوقی به کارگران نداده تا یک قرص نان خریده و به منزل ببرند خود آنان جنون دارند زیرا اگر سالم بودند این همه بلا سر کارگران بیچاره نمی آوردند، خودشان سر ماه به موقع میلیونها تومان پول مفت از بیت المال به دست می آورند، اما به کارگران که میرسد خونشان را در شیشه میکنند.

یکی از  کارگران چوکای تالش گفت به فرماندار رذل و دروغگوی رضوانشهر و امام جمعه فاسد پست بگویید اگر یک‌سال به شما حقوق ندهند آیا باز همین حالت عادی را خواهید داشت؟! آیا هر روز دست از پا درازتر به خانه بروی و چیزی برای خوردن خود و زن و بچه نداشته باشید باز هم همین روحیه خود را حفظ خواهید کرد؟!

شما یک مشت آدمهای فاسد و خواص بی‌دردی هستید که برایتان مردم پشیزی ارزش نداشته و تنها بفکر چپاول غارت و خوردن حق مردم هستید که به‌زودی انشاالله به سزای اعمال خود خواهید رسید.

ما تقاص خون این بچه تازه متولد شده و آن بانوی با آبرو اما وازده از این زندگی توأم با تنگدستی و نداری را از شما خواهیم گرفت.

دیری نمی‌پاید که خشم ما کارگران سرکش می‌شود و آنوقت چیزی جلودار ما نخواهد بود!

کمپین نجات چوکای تالش، ضایعه دردناک خودکشی مادر به همراه فرزندانش را که بر اثر فشار روحی از وضعیت بد اقتصادی بوده را به همکار و خانواده بزرگ کارگری چوکای تالش تسلیت عرض می‌کند.
تلگرام ما
https://t.me/Iran_news_ajancy