احمدی‌نژاد و بقایی دوباره با قضاییه درگیر شدند

219
احمدی‌نژاد و بقایی دوباره با قضاییه درگیر شدند
احمدی‌نژاد و بقایی دوباره با قضاییه درگیر شدند

احمدی‌نژاد و بقایی دوباره با قضاییه درگیر شدند، احمدی‌نژاد در یک حمله جدید به لاریجانی نوشت: نارضایتی از عملکرد مقامات قضایی در حدی است که اگر از مردم نظرخواهی شود شاید درصد اندکی از مردم نسبت به‌عملکرد قوه قضاییه رضایت داشته باشند.

احمدی نژاد در همین متن اضافه کرد در موارد متعدد دستگاه قضایی ابتدا افراد را دستگیر و سپس نسبت به تحقیق و جمع‌آوری اسناد اقدام می‌نماید.

یعنی اول مجازات شروع می‌شود و سپس رسیدگی انجام می‌گردد.

فزونی تعداد زندانیان تحت قرار بازداشت موقت نسبت به زندانیان محکوم به مجازات حبس (در هر سال سه برابر)، نشانه این اشکال است.

در بسیاری از موارد اتهامات افراد قبل از رسیدگی و اثبات، به‌صورت علنی و در رسانه‌های جمعی از جمله صدا و سیما با قاطعیت اعلام و از افراد هتک حیثیت می‌شود اما رسیدگی به‌صورت غیرعلنی انجام می‌شود.

امروزه این باور در جمع کثیری از مردم وجود دارد که برخی از برخوردهای قضایی صرفاً از موضع سیاسی و برای برخورد با مخالفان سیاسی مقامات قضایی و یا بستگان آنان و یا همکیشان سیاسی آنها و یا برای ایجاد توازن در رقابتهای بین جریانهای سیاسی کشور انجام می‌شود.

همزمان حمید بقایی، معاون اجرایی احمدی‌نژاد هم امروز سه‌شنبه ۵دی در کانال تلگرامی خود اعلام کرد که در اعتراض به قوه قضاییه رژیم، بار دیگر با چند تن از نزدیکان احمدی‌نژاد در حرم عبدالعظیم شهرری بست می‌نشیند.

وی طی اطلاعیه ای اعلام کرد:‌ نظر به اقدامات غیرقانونی و زورگویانه، تهدید و دشمنی آشکار، بی‌توجهی به قوانین و مقررات در صدور رأی ناعادلانه و نامشروع و غیرمستند دادگاه فرمایشی… که از جانب شخص آقای صادق لاریجانی در مورد ما صورت می‌گیرد، با بست‌نشینی مجدد در حرم حضرت عبدالعظیم درخواست احقاق حق نموده و فریاد مظلومیت‌مان را به گوش همگان برسانیم.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy