حمله به پارتی مختلط شب یلدا و دستیگری ۲۳۰دختر و پسر

175
حمله به پارتی مختلط شب یلدا و دستیگری 230دختر و پسر
حمله به پارتی مختلط شب یلدا و دستیگری 230دختر و پسر

حمله به پارتی مختلط شب یلدا و دستیگری ۲۳۰دختر و پسر به گزارش آژانس ایران خبر مامورین آتش به اختیار نیروی انتظامی شب یلدا با حمله به دو مهمانی در منطقه لواسان و فرمانیه ۲۳۰دختر و پسر را دستگیر کردند.

یکی از اهالی محل گفت: “همه اینها جوانانی بودند که شب قبل در سرما و در خیابان در ترس تا صبح به سر برده بودند و امشب میخواستند به مناسبت یلدا مهمانی داشته باشند.

شبی که هر آن امکان زلزله دیگری در تهران بود آنها برای لحظاتی میخواستند خوشحال باشند، اما حکومت همین را نمیتواند تحمل کند.

مامورین آتش به اختیار از دیوارشان بالا میروند و ناگهان در خصوصی ترین مراسم فرود می آیند و ۱۴۰ نفرشان را دستگیر میکنند و محلشان را هم پلمپ میکنند.”

نیروی انتظامی گفته است: دعوت به این دو پارتی از طریق اینستاگرام زنده انجام شده بود.

نیروی انتظامی کشف جدیدی هم کرده و گفته است که نفرات حاضر در این پارتی با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود به صورت زنده در اینستاگرام دیگران را به شرکت در محل دعوت می‌کردند.

این مامور امنیت اخلاقی که از دیوار مردم بالا میرود گفته که دو خواننده این پارتی ها نیز دستگیر شدند و ابزارشان هم منتقل شده است.

وی ادامه دادکه تعداد ۹۰نفر هم در منزلی در فرمانیه نیز با هماهنگی‌های قضایی ماموران وارد منزل شدند و دستگیر شدند.

حملات به اماکن و خانه های مردم به بهانه های مختلف توسط ماموران نیروی انتظامی و جاسوسهای آنها به کرات در شهرهای مختلف تا کنون انجام شده است.

این در حالیست که برخی حملات تلفات جانی ماموران را نیز در پی داشته است.
تلگرام ما
https://t.me/Iran_news_ajancy