۶۳سال زندان برای حمید بقایی به جرم افشای ۶۳ حساب بانکی قضاییه

327
63سال زندان برای حمید بقایی به جرم افشای 63 حساب بانکی قضاییه
63سال زندان برای حمید بقایی به جرم افشای 63 حساب بانکی قضاییه

۶۳سال زندان برای حمید بقایی به جرم افشای ۶۳ حساب بانکی قضاییه حمید بقایی دقایقی قبل در کانال تلگرامی خود نوشت که قوه قضاییه به او حکم ۶۳سال حبس داده است:

آقای بقایی نوشته است:

به نام خدای عدالت پیشگان و به نام خدای نابود کننده ستمگران

به اطلاع ملت عزیز ایران می‌رساند که آقای صادق لاریجانی رییس دستگاه قضائی در ادامه برخورد سیاسی، با آشکار کردن منویات شخصی خود، کار را به زیبایی هرچه تمام‌‌تر کامل کرد و اینجانب را به ۶۳ سال زندان محکوم نمود!

مردم عزیز و شریف به خاطر دارند که پیشتر و در اعتراض به روند ظالمانه و غیر قانونی رسیدگی قضایی و به ویژه غیر علنی بودن دادگاه فرمایشی، اینجانب در دفاع از خود گفته بودم که من ۶۳ حساب بانکی ندارم.

آقای صادق لاریجانی به دلیل گشایش ۶۳ حساب بانکی و تصرف در سود چند ده میلیاردی ماهیانه ناشی از سپرده‌گذاری چند هزار میلیارد تومانی پول مردم و بیت المال و مصرف آنها بدون ضوابط قانونی و بدون کمترین گزارشی به نهادهای قانونی و مردم، دست به انتقام گیری زده و بدون هیچ مستند قانونی، با طرح اتهامات متعدد واهی و نقض مکرر قانون اساسی، قوانین عادی و آئین دادرسی و به صورت مخفیانه و به دور از چشم مردم، بنده را به ۶۳ سال زندان محکوم نموده است، تا همگان بدانند دست قاضی القضات در برخورد با هر کسی که پا در حریم حکومت و اقتدار او و خاندانش بگذارد، بدون محدودیت باز است و هیچ‌کس نمی‌تواند راه او را در این‌گونه ظلم بزرگ و آشکار سد نماید.

دعوای لاریجانی و تیم بقایی یک دعوای ادامه دار است که البته نباید اشتباه کرد. آنها به هیچ و جه یک اپوزیسیون برای حکومت نیستند این تیم  یک پارازیت برای جمهوری اسلامی ایران است.