خروجی های تهران با ترافیک پرحجم قفل شد

111

 خروجی های تهران با ترافیک پرحجم قفل شد، از مردم خواسته شده که از تردد در معابر خودداری کنند.

از طرفی جاده چالوس به دلیل ریزش کوه بسته شده است.

اورژانس تهران اعلام کرده که مردم راه عبور برای خودروهای امدادی را باز بگذارند اما خیابانهای تنگ بعضی اماکن تهران وضعیت را مشکل تر ساخته است.

مردم هیجان زده هستند و پارکهای تهران امشب تعداد زیادی از تهرانیان را در خود پذیرا شده است. احتمال پس لرزه قوی تا دو ساعت پس از زلزله وجود دارد. 

تعداد زیادی از مردم تهران در مجموعه ورزشی انقلاب ، محوطه چمن مجموعه ورزشی کشوری ، محوطه مجموعه و شیرودی ، بخش های از مجموعه بزرگ آزادی تهران حضور دارند. بسیاری از خودروها در بزرگراه ها بی مقصد عبور میکنند!

ریس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:

در حال حاضر حجم ترافیک در خروجی‌های تهران و البرز پرحجم اما روان است. در برخی از معابر و بزرگراه‌های تهران ترافیک پرحجم گزارش شده است.

مستمر به شهروندان توصیه شده بیرون منزل باشند اما به هیچ عنوان سفر بین شهری و درون شهری انجام نداده و در نزدیک ترین بارک یا فضای باز محل سکونت خود ساکن شوند.

جاده جالوس در مواقعی به دلیل ریزش بسته بود که این مشکل رفع شده اما شهروندان به هیچ وجه از جاده‌های کوهستانی هراز، فیروزکوه و چالوس نباید تردد نکنند!

رییس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه کیلومتر ۱۶ جاده چالوس ریزش کرده است، گفت: شهر تهران قفل شده است و مردم اجازه تردد خودروهای امدادی را بدهند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه خیابانهای تهران پر ازدحام شده است ولی طبق ارزیابی ها در البرز و مناطق دیگر خساراتی نداشتیم و فقط روستای اخترآباد کمی تخریب داشته است و یک نفر مصدوم داشتیم ولی مشکل خاصی وجود ندارد.

مرکز لرزه‌نگاری گفت: گسل اشتهارد حدود ۸۰۰ سال پیش زلزله‌ای بزرگتر از ۷/۲ ریشتر داشته، وقتی زلزله‌ای بزرگتر از ۵ ریشتر رخ می‌دهد مردم باید چند ساعت هوشیار و آماده باشند.
تلگرام ما
https://t.me/Iran_news_ajancy