دولت روحانی و نهادهای وابسته به درد زلزله زدگان می افزایند

76
دولت روحانی و نهادهای وابسته به درد زلزله زدگان می افزایند
دولت روحانی و نهادهای وابسته به درد زلزله زدگان می افزایند

به مستاجران کانکس تعلق نمی گیرد، زلزله زدگانی که از صندوق کارآفرینی وام گرفته اند باید سریعا قسطهایشان را بپردازند وگرنه حقوق ضامن هایشان بسته میشود.

اینها احکام مرگ سفیدی است که نه از طرف قوه قضاییه بلکه از طریق نهادهای دیگر دولتی یرای محرومین زلزله زده در کرمانشاه و سرپل ذهاب صادر شده است.

چقدر یک حکومت باید بیرحم باشد که به یک زن زلزله زده که پیش از این هم مستاجر بوده کانکسی بعنوان سرپناه ندهد. جالب این که سنگدلی را با ابلاغیه هایشان؛ وجهه قانونی هم می دهند تا رسمی و بدون هیچ ایرادی باشد!

این نمونه علاوه بر هزاران هزار حکم و اقدام ضدمردمی؛ برای حاکمان جمهوری اسلامی کافی است تا دنیا متوجه شود اینها با مردم ایران چه میکنند.

غارت و چپاولگری تا کجا که وقتی بحث تقسیم کانکس برای مردم زلزله زده است و زمانی که مردم از سرما نمیتوانند در چادرها دوام بیاورند همین را هم تاب نیاورده و دریغ می کنند؟

این دست بستگی چیست که وقتی به مردم سوریه و عراق که نه، وقتی به مزدوران سوری و عراقی میرسد گشاده دست و بخشنده و میشود اما به زلزله زدگان ایران که میرسد اینطور گلویشان را میفشارند؟!

حتی کانکسهایی که مردم در شهرهای دیگر برای زلزله زدگان تهیه میکنند؛ در مسیر از آنها دزدیده میشود و هر نهاد مفت خوری روی آن آرم خودش را میزند.

سند ضمیمه در حالی برای طرف مقابل ارسال شده که ظاهرا برنامه های دولت روحانی تامین مسکن برای افراد با اولویت به کارگران، روستائیان و .. است؛ اما براساس سندی که ستاد معین بنیاد مسکن استان اصفهان مستقر در سرپل ذهاب صادر کرده است؛‌ خطاب به فرماندار سرپل ذهاب ابلاغ کرده که به مستأجرین کانکس تعلق نمی گیرد.

حتی وامی هم که به مردم داده اند شروع به قسط گیری کرده اند مبادا جیبهای گشادشان خالی شود. مردمی که هنوز بی سرپناه؛ بیکار و بدون حداقل امکانات زندگی در زیر برف و باران و سرمای هوا؛ جان خود را هم از دست می دهند؛ برایشان خط و نشان هم می کشند.

به این سند نگاه کنید:

من از زلزله‌زدگان اسلام آباد غرب هستم که از صندوق کارآفرینی امید وام گرفتم و الان صندوق، اعلام وصول قسط کرده است و تهدید به بستن حقوق ضامن‌ها کرده است.

ممنون میشوم اگر اطلاع‌رسانی کنید در مورد دروغ‌های دولت‌مردان.

تو را به خدا اطلاع‌رسانی کنید چون هیچ امیدی بعد از خدا نداریم.

https://t.me/Iran_news_ajancy