تماس با خدا اس ام اسی و معامله پیامکی با خدا

126
تماس با خدا، ظهور امام زمان با اس ام اس و ارسال صدقه پیامکی
تماس با خدا، ظهور امام زمان با اس ام اس و ارسال صدقه پیامکی

تماس اس ام اسی و معامله پیامکی با خدا امروز در فرمانداری کرمانشاه رفته بودم این سند رو روی میز فرمانداری دیدم!

ببینید این برگه ها رو به مردم میدن تا آخرین ته مانده جیبشون رو هم خالی کنند از این برگه ها میگذارند روی میز ادارات که مردمی که میروند و مراجعه میکنند اینها موقع ورود تو اتاق کارمندان ببینند.

مردم اعتقاد دارند دیگه صلوات بفرستند!

ازشون میخوان که صلوات بفرستن تا امام زمان ظهور کنه! اینم شیوه ای است و حالا نوبت خالی کردن جیب مردم از این مدل شده تاسف انگیزه! شیوه های مدرن ظهور امام زمان و شیوه های مدرن معامله باخداوند که امیدوارم به کمر بزرگشون بزنه!

شماره داده که اس ام اس براش بفرستن که بتونه اینطوری پول به جیب بزنه! یکی از دوستان من در سرپل ذهاب میگفت که در بدترین وضعیت به سر میبرند، وضعیتشان در این سرما و باران خیلی ناجور است. رادیو هم گفته است که تا آخر دیماه ۹۶ دادن کانکس به همه مردم  طول میکشه، مردم که همه چیزشون رو از دست دادند انتظار کانکس دارند که از چادر نجات پیدا کنند که توی بارندگی زیرپاشون آب نیاد! به جای اینکه به فکر مردم باشن هر کدوم یک فکری برای سرکیسه کردن مردم میکنند که چطوری جیبشونو بزنند!

یک راه سریعتر برای معامله با خدا هم تابلو کردن که اینم تو مسیر کوار بود. روی تابلو تو مسیر نوشته بود سریعترین روش معامله با خدا با صدقه پیامکی با شماره گیر فلان زیرشم کمیته امداد اون دزد بزرگ رو آدرس داده بود مردم فقط می خندند ولی خیلی تاسف آوره که مردم ساده رو اینطوری گول میزنند.

به نقل از نامه رسیده با تشکر از این دوست گرامی

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy