روحانی اولویتش حفظ حکومت روحانیون و نفوذ منطقه ای و فرقه گرایی است

64
روحانی اولویتش حفظ حکومت روحانیون و نفوذ منطقه ای و فرقه گرایی است
روحانی اولویتش حفظ حکومت روحانیون و نفوذ منطقه ای و فرقه گرایی است

روحانی اولویتش حفظ حکومت روحانیون و نفوذ منطقه ای و فرقه گرایی است. عملکرد روحانی و شعارهای انتخابی او بانضمام روش انتقادیش در مناظره تلویزیونی و القاب ایت الله اعدام و دولت اعتدال مردم صلح جو ناخواسته و نفهمیده در دام پوپولیسم افتادند.

حتی در رسانه های آزاد و اروپایی هیچکس به فکر نقد گذشته و عملکرد روحانی نیفتاد سخنرانی او در زمانی که عضو مجلس بود و تقاضا می کرد اعدامها در نماز جمعه انجام و عرصه بر ارتشیان تنگ گردد همه محو گردید.

پس از برجام میلیاردها دلار را آزاد و به حزب الله و سپاه تزریق کرد و حتی یک کلمه جواب نداد که با آن همه پول چه کرد در بودجه ریزی احمدی نژاد را پشت سر گذاشت.

گرانی و تورم که سال آینده زندگی و معیشت مردم را گروگان میگیرد از افتخارات روحانی خواهد بود سپاه را که روزی دولت با تفنگ نام نهاده بود، بودجه ای عظیم غیر از بودجه سپاه قدس به این نهاد اختصاص داد به سپاه مجوز داده است که تحت عنوان مقابله با اراذل بطور وسیع در خیابان قدرت نمایی کند.

روحانی از همان افرادی است که جمهوری اسلامی در کیسه اش دارد!

مردم نباید گرفتار شعار و پوپولیسم شوند!

مردم باید متوجه باشند که افرادی مانند روحانی اولویت شان حفظ حکومت روحانیون و نفوذ منطقه ای و فرقه گرایی است!

مردم باید ملت آلمان را الگو قرار دهند و با تشخیص درست پوپولیسم را نفی کردند!

فرهنگ درست اندیشیدن را مردم ناامید باید آموزش بگیرند و فریب شعار در پوشش دین و آزادیخواهی را نخورند.

بودجه سال ۹۷ سبب قدرت گیری نهادهای تندرو و بنیاد گرا و عوامل و مزدورانی چون سیدحسن نصرالله و ….خواهد شد! روحانی کشور و مردم را به استبداد مذهبی مطلق هدایت میکند و هیچ چشم اندازی وجود ندارد! اصلاح طلب و اصولگرا در یک نقطه اشتراک نظر دارند حفظ نظام به هر قیمتی و همه فریب میخوریم چون اگاهی سیاسی و اجتماعی نداریم و به روشهای مهندسی انتخابات اگاهی نداریم.  با تشکر

به نقل از مطلب رسیده با تشکر از این دوست گرامی