آتش سوزی چادرهای زلزله زدگان سرپل ذهاب و کشته شدن ۴نفر

114
آتش سوزی چادرهای زلزله زدگان سرپل ذهاب و کشته شدن 4نفر
آتش سوزی چادرهای زلزله زدگان سرپل ذهاب و کشته شدن 4نفر

آتش سوزی چادرهای زلزله زدگان سرپل ذهاب و کشته شدن ۴نفر. این آتش سوزی که روز دوشنبه ۲۱ آذر بر در چادر زلزله زدگان رخ داد منجر به جان باختن ۴نفر از هموطنان مظلوم زلزله زده سرپل شد. این در حالیست که تعداد زیادی کانکس از طرف مردم به زلزله زدگان اهدا شده است و بودجه میلیاردی به سپاه اختصاص داده شده است اما در این سرما هنوز به تعدادی از این هموطنان مصیبت دیده کانکسی تعلق نگرفته است و در سرمای استخوان سوز سرپل در چادر زندگی میکنند.

 وسایل گرمایشی که این محروما در اختیار دارنداغلب بی کیفیت است. بارها و بارها منجر به آتش سوزی چادرهایشان شده است.

این البته در حالیست که بهترین امکانات از همین زلزله زدگان ربوده و به عراق و سوریه برای مزدورانشان اختصاص می یابد.

تنها چیزی که در اولویت نیست وضعیت مردم است بنا به گزارشات رسیده از اهالی کرمانشاه اثر آتش‌سوزی چادر زلزله‌زدگان در سرپل ‌ذهاب متأسفانه ۴تن از هموطنان جان باختند. در همین رابطه یکی از هموطنان کرمانشاهی نوشته است:

اینجا کرمانشاه الان از جلوی انبار هلال احمر رد شدم دیدم دوباره در حال تخلیه بار هستند. بدانید که هلال احمر فقط انبار میکنه و متاسفانه از اینجا به سمت سوریه و یمن ارسال میشه، و مردمم هم را گول میزنن.
مردم رو گول میزنن و پولشون رو میگیرن و بهشون کانکس بی کیفیت بهشون میدن و یا نمیدن. از این طرف هم کمک های غذایی و … رو با درصد ۲۰ برای مردم ۸۰درصد برای سوریه استفاده میکنند! بار قبل هم کامیون های زیادی از همین انبارها پر شد و در مقابل چشمهای مردم، به سوریه ارسال شد. در حالیکه وضع مردم خودمان خیلی بدتر از آنهاست.

دو خبر مرتبط با آتش سوزی چادر زلزله زدگان غرب کشور:

آتش سوزی در چادر زلزله‌زدگان ثلاث باباجانی

آتش سوزی در چادر زلزله زدگان ثلاث بابا جانی

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy