درگیری سپاه پاسداران و ماموران فرودگاه کرمانشاه سر بسته های سرم غذایی زلزله زدگان

174
درگیری سپاه پاسداران و ماموران فرودگاه کرمانشاه سر بسته های سرم غذایی زلزله زدگان
درگیری سپاه پاسداران و ماموران فرودگاه کرمانشاه سر بسته های سرم غذایی زلزله زدگان

درگیری سپاه پاسداران و ماموران فرودگاه کرمانشاه سر بسته های سرم غذایی زلزله زدگان، سپاه تمام بسته های حاوی سرم غذایی ارسالی برای زلزله زدگان کرمانشاه را دزدیده و به قرار گاه خاتم برده است. یکی از رفقای من در فرمانداری کرمانشاه گفت که در روزهای اول که سیل کمکهای مردمی و کشورهای خارجی از طریق فرودگاه کرمانشاه منتقل میشد قرار گاه خاتم الانبیا تمام بسته های حاوی سرم غذایی رو بالا کشید و با خودش به قرارگاه خاتم برده است.

سر این موضوع بین سپاه و مامورین فرودگاه درگیری هم شده که چرا نمیگذارند این بسته ها در فرودگاه تخلیه شود. در نهایت همه را برده اند برای سپاه و چیزی به مردم داده نشد.

یک موضوع دیگر هم الان همه ورزشگاههای کرمانشاه تعطیل شده و همه را تبدیل به انبار کرده اند. این انبارها مربوط به هلال احمر است. ماشینهای هلال احمر از کل ایران به کرمانشاه که می آیند جلوی این ورزشگاهها می آیند و بارشان را اینجا تخلیه میکنند انبارها تا سقف پر شده است.

حتی مردمی که خود از طبقه ضعیف هستند به فرمانداری و استانداری مراجعه میکنند و به آنها میگویند که از موجودی انبارها به آنها کمک کنند. و طوری شده که الان با نوشتن نامه برای هلال احمر که لطفا به ما مساعدت کنید یا به این شهروند کمک کنید برای هلال احمر نامه می نویسند و هلال احمر هم زیر بار نمیرود و میگوید که چیزی ندارم.

من خودم داخل فرمانداری بودم که یک نفر آمده بود و درخواست کمک می کرد این فرد معتاد و دزد و اوباش نبود مرد محترمی بود که برای گذران امورات زن و بچه اش آمده بود می گفت که بچه هایم گرسنه هستند و در خواست کمک میکرد که البته به او کمکی نشد.

به نقل از نامه رسیده با تشکر از این دوست گرامی

لینک مرتبط

فیلم یکی از انبارهای زلزله زدگان کرمانشاه که هلال احمر برای کمک به سوریه تخلیه کرده

تلگرام ما
https://t.me/Iran_news_ajancy