مالباختگان گلوی حاکمان ایران را گرفته و می فشارند

83
مالباختگان گلوی حاکمان ایران را گرفته و می فشارند
مالباختگان گلوی حاکمان ایران را گرفته و می فشارند

مالباختگان گلوی حاکمان ایران را گرفته و میفشارند! اگر سوال کنید که این روزها چه موضوعی باعث وحشت و نگرانی نیروی انتظامی شده است و مخل آسایش و آرامش این نیروی سرکوب شده است چیست در یک کلام باید گفت مالباختگان آنهایی که اصلا حاضر به کوتاه آمدن نیستند و نیرویشان به اندازه دزدیهای و غارتگری های این حکومت زیاد و میلیونی است.

معمولا اعتراضات اصناف و اقشار مختلف به صورت معمولی چند ساعته جلوی مجلس یا جلوی فرمانداری و یا استانداری و یا .. شکل میگیرد و چند ساعت یا ندرتا چند روز بعد تمام میشود اما این مالباختگان کوتاه بیا نیستند، محلهایی که انتخاب میکنند عجیب و جالب است مثلا سی و چند شبانه روز جلوی قوه قضاییه ماندند، در شهرهای مختلف به اشکال مختلف اعتراضان را بیان میکنند وسایل موسسه مربوطه را بیرون میریزند محل مربوطه را اشغال میکنند درب موسسه را آتش میزنند و ….

هر روز که میگذرد نه تنها خسته و فرسوده نمیشوند بلکه پرشورتر به اعتراضشان ادامه میدهند. شعارهایشان نسبت به روز قبل قوی تر و غنی تر میشود. تعدادشان در همه شهرها بسیار است. زیرا تعداد آنها به اندازه ثروتی است که از مردم ایران ربوده شده است. تعداد آنها به اندازه فریبی است که طی این سالیان برای به غارت بردن ته مانده سفره مردم انجام شده است.

وجه تمایز این اعتراضات نسبت به اعتراضات اقشار دیگر اقشار این است که چون اینها مستقیم از راس نظام ضربه خورده اند و مستقیم به اعتمادشان از طریق بالاترین و نهاد حکومتی ضربه خورده است، مسقتیم تر میتوانند ارگان مربوطه را زیر ضرب بگیرند و بر علیهش شعارشان را سمت و سو بدهند! وگرنه تا بحال چه کسی جرات داشت بر علیه بالاترین مرجع قوه قضاییه و خانواده اش شعار بدهد؟ تقریبا هیچ تظاهراتی نیست که مردم نگویند لاریجانی قاضیه با دزدا هم بازیه، شعار وای از این ظلم سر دادند شعار یا حجت ابن الحسن ریشه ظلم را بکن مرگ بر روحانی گفتند و در جلوی مهمترین اماکن تجمع کرده و مهمترین شعارها را سر دادند.

به جرات میتوان گفت که هیچکدام از شعارهایی که مالباختگان میدهند کسی تا به حال جرات نداشته که تکرار کند و در هیچ تجمعی نمونه اش نبوده است آنها در تجمعات خود همه چیز نظام را زیر ضرب میبرند و کسی هم نمیتواند جلویشان را بگیرد چون پولشان را میخواهند.

آنها تظاهرات میکنند، تحصن میکنند، راهپیمایی میکنند، جلوی مجلس جلوی استانداری جلوی موسسات جلوی قضاییه جلوی صدا و سیما جلوی خانه امام جمعه ها و هر جایی که بگویید میروند و فریاد میزنند!‌ اگرچه آنان را هنجار شکنان و مخلان نظم و امنیت و غیره میخوانند و با هزار ترفند قصد جمع آوری تجمعات آنان را دارند اما نمیتوانند و در عهده شان نیست!  تجمعاتی که طی ماههای اخیر به صورت روزانه با شعارهای ضد نظام  در  تهران، اهواز، مشهد، رشت، ملایر و…  برگزار شده و هیچ آبرویی برای نظام باقی نگذاشته است با شعارهایی که علیه شخص خامنه‌ای، روحانی  لاریجانی داده شده است.

-آنها  در اهواز جلوی خانه جزایری امام جمعه جمع شدند و شعار دادند: ”آخوند فقط لباسه خوراکش اختلاسه. یا: جزایری به هوش باش مالباخته‌ایم نه اوباش“، در موارد دیگر هم می‌گفتند ”ما از هیچکس نمی‌ترسیم از پلیس نمی‌ترسیم و از رهبر نمیترسیم“.

در تهران بیش از سی روز شبانه روز جلوی قوه قضاییه تحصن کردند و چشم در چشم گفتند لاریجانی قاضیه با دزدا همبازیه!

در مشهد، زاهدان، اهواز و ملایر همین شعار ”لاریجانی قاضیه با دزدها همبازیه.“ به اوج خودش رسید.

جلوی صدا و سیما رفتند و شعار دادند «نترسید نترسید، ما همه باهم هستیم“ .

برای مقابله با گسترش  این اعتراضات و در ترس از این تجمعات اخیرا  نیروی انتظامی همایش امنیتی ترتیب داده تا موضوعاتی درباره توجه و اهتمام بیشتر در تامین امنیت تهران را بررسی کند!

حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در این همایش با ابراز نگرانی از تنش و درگیری که در تظاهرات مال غارت شدگان روزانه در شهرهای مختلف روی میدهد، گفته است که از اقدامات مورد توجه پلیس، یکی این است که این تجمعات بدون درگیری و تنش پیش باشد.

او سپس خط و نشان می‌کشد: ”با اجرای طرح‌هایی چون’ رعد ‘توسط همکارانم در پلیس پایتخت، با مخلان نظم و امنیت برخورد لازم صورت می‌گیرد و پلیس هرگز به هنجارشکنان اجازه جولان نخواهد داد“. ( آریا ۱۴آذر ۹۶)

اما این مردم عاصی بدجوری یقه نظام را گرفته اند و ول نمیکنند! آنها برایشان به خوبی روشن است حکومتی که توان پاسخگویی به مال ربوده شده آنان را ندارد قادر به سرکوب آنان نیست و هستی باختگان چیزی برای از دست دادن ندارند و تا رسیدن به حق خود از پای نخواهند نشست و این تصمیم آنها را دستی است که گلوی حاکمان ایران را گرفته  و می فشارد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy

 تجمع مقابل مجلس ترس یگان ویژه از مالباختگان مقابل مجلس فرستاد