پیشگویی کیهان برای حمله موشکی حوثی ها به ابوظبی درست از آب درآمد

115
پیشگویی کیهان برای حمله موشکی حوثی ها به ابوظبی درست از آب درآمد
پیشگویی کیهان برای حمله موشکی حوثی ها به ابوظبی درست از آب درآمد
پیشگویی کیهان برای حمله موشکی حوثی ها به ابوظبی درست از آب درآمد، اگر یادتان باشد پس از حمله حوثی ها به ریاض کیهان پیشگویی کرده بود که هدف بعدی ابوظبی است. امروز یکشنبه ۱۲آذر رویتر نوشت: شبه‌نظامیان حوثی در یمن می‌گویند موشک کروز بطرف یک نیروگاه اتمی در ابوظبی شلیک کرده‌اند.
شبکه تلویزیونی متعلق به شبه‌نظامیان حوثی مدعی شد این موشک از نوع بالدار بوده و نیروگاه البرکه در پایتخت امارات متحده عربی را هدف قرار داده است. رویتر افزود هیچ شواهد اثباتی ارائه نشده است.خاطر نشان می‌شود هنگام شلیک موشک بالستیک توسط شبه‌نظامیان حوثی به فرودگاه بین‌المللی ریاض را کیهان قبلا پیشگویی کرده بود و نوشته بود:‌ هدف بعدی ابوظبی است.

تهدید و جوسازی کیهان پس از آن صورت گرفت که تمام دنیا شلیک موشک ایرانی به ریاض را محکوم کرده بودند، اما کیهان به دفاع از این حرکت تروریستی پرداخت و در مقاله ای  با عنوان:  «شلیک موشک انصارالله به ریاض هدف بعدی، دوبی» نوشت:‌
«اماراتی‌ها نیز فهمیده‌اند که نوبت آنها فرا رسیده است و باید بهای تجاوز به یمن را از این پس بپردازند.
… از این پس نه تنها عربستان بلکه دوبی و ابوظبی حتی اگر هدف قرار نگیرند هم مثل گذشته، مناطق امنی برای سرمایه‌گذاران غربی نخواهند بود.
… شاید ریاض، جده، طائف و آرامکو هدف بعدی باشد و یا شاید هم انصارالله سر موشک را به سمت بندر شیشه‌ای‌تر و تمیز دوبی بچرخاند».پس از این بود که  دبیر  هیأت نظارت بر مطبوعات این تیتر را خلاف مصالح و امنیت ملی توصیف کرد و تذکر داد و بعد هم سرپرست مطبوعات نامه توقیف دو روزه این روزنامه را منتشر کرد و کیهان دو روز شنبه و یکشنبه تعطیل شد.

اعلام این تعطیلی مشخص میکرد که وحشت از عواقب تحریکات و ماجرا جوییهای ایران در منطقه ولایت را در برگرفته است و در یک اقدام نمایشی اقدام به  افسار زدن به دهان اصلی ترین سخنگوی ولایت کرد.
اما همه حرفها به کنار این پیشگویی اکنون که درست از آب در آمده مشخص میکند که  تروریسم  در بالاترین نقطه گره میخورد و یار غار آقا از روی هوا حرف نمیزند.