هر هفته گزارشی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر فیلم‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به ۱۵ اکتبر ۲۰۱۷ ( ۲۳ مهرماه ۱۳۹۶ ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

12

رتبه پنجم: فیلم « کوهستانی که میان ماست » / فروش : ۵٫۸ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «هانی ابواسد» ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ ۵٫۸ میلیون دلار ( ۲۲ میلیارد تومان ) فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۲۰ میلیون دلار ( ۸۰ میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «ادریس البا» و «کیت وینسلت» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم ۳۸ میلیون دلار است.

13

رتبه چهارم: فیلم « آن » / فروش : ۶٫۱ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «اندی ماسچتی» ساخته شده است و در ششمین هفته اکران توانست مبلغ ۶٫۱ میلیون دلار ( ۲۴ میلیارد تومان ) فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۳۱۴ میلیون دلار ( ۱ تریلیارد و ۲۰۰ میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «بیل اسکارسگارد» و «جیدن لیبرهر» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم ۳۵ میلیون دلار است.

14

رتبه سوم: فیلم « بیگانه » / فروش : ۱۳ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «مارتین کمپبل» ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ ۱۳ میلیون دلار ( ۵۲ میلیارد تومان ) فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «جکی چان» و «کیتی لنگ» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم ۴۰ میلیون دلار است.

15

رتبه دوم: فیلم « بلید رانر ۲۰۴۹ » / فروش : ۱۵ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «دنیس ولنیو» ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ ۱۵ میلیون دلار ( ۶۰ میلیارد تومان ) فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۶۰ میلیون دلار ( ۲۴۰ میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «هریسون فورد» و «رایان گاسلینگ» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم ۱۵۰ میلیون دلار است.

16

رتبه اول: فیلم « روز مرگ مبارک » / فروش : ۲۶ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «دنیس ولنیو» ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ ۲۶ میلیون دلار ( ۱۰۴ میلیارد تومان ) فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «جسیکا روث» و «بابی مودین» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم ۴٫۸ میلیون دلار است.