نامه حمید بقایی به سیما برای داشتن فرصت پاسخگویی مثل لاریجانی در دفاع از دختر جاسوسش

168

نامه حمید بقایی به رییس صداوسیما: همانگونه كه به صادق لاريجانى فرصت دفاع داديد، به من هم فرصت دفاع بدهيد

جناب آقای علی عسگری

رئیس محترم سازمان صدا و سیما

با سلام، شب گذشته برنامه ای با عنوان پایان سرکشی در دفاع از عملکرد قوه قضائیه در برخورد با پرونده های مفاسد اقتصادی در رسانه ملی پخش گردید که در آن تصویر اینجانب به دفعات نمایش داده شد.

با توجه به اینکه چندی قبل در شبکه های اجتماعی مطالبی در خصوص “جاسوسی” یکی از بستگان نزدیک آقای صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه منتشر گردیده بود و به رغم عدم تکلیف قانونی صدا و سیما، فرصت پاسخگوئی برای ایشان فراهم و رسانه ملی در دفاع از آقای صادق لاریجانی سنگ تمام گذاشت.

همچنین در سال گذشته اخباری مبنی بر واریز سپرده های مردم به حسابهای شخصی رئیس قوه قضائیه در فضای مجازی منتشر گردید که سخنگوی قوه قضائیه و …. فرصت پاسخگوئی به آن در صدا و سیما را پیدا کردند.

حال نظر به اینکه صدا و سیما خود منتشر کننده برنامه علیه اینجانب می باشند مطابق قانون از جنابعالی تقاضا دارم فرصت پاسخگوئی را برای اینجانب فراهم آورده و به تکلیف قانونی خود عمل نمائید.

در غیر اینصورت از آنجائی که اقدامات رسانه شما در تخریب وجهه اینجانب و محکوم نشان دادن من در حالیکه هنوز دادگاه تشکیل و حکمی صادر نشده است جرم مسلم و بر علیه شما و مسئولان تهیه و پخش آن برنامه اعلام جرم خواهم کرد.