تلاش مقام های امنیتی ایران برای قتل روح الله زم با گسیل یک تیم ترور به فرانسه

825

تلاش مقام های امنیتی ایران برای قتل “روح الله زم “با گسیل یک تیم ترور به فرانسه

گویا ماشین ترور ایران تیمی را برای ترور روح الله زم بنیانگذار سایت آمد نیوز به فرانسه گسیل داشته است.

این خبر درحالیست که از چند ماه گذشته، ماموران امنیتی چند تن از نزدیکان آقای زم را برای تحت فشار قرار دادن وی بازداشت کرده اند. روح‌الله زم روزنامه‌نگار ایرانی است که بسیاری وی را مؤسس آمد نیوز قلمداد می کنند. وی در سال های اخیر توانسته است گزارش ها محرمانه داخل نظام را افشا نماید.

با توجه به ترور عروبه برکات ودخترش حلا برکات از فعالان رسانه ای انقلابیون سوری که رد پای نظام های تهران و دمشق در آن مشاهده می شود، ظاهرا مقام های امنیتی در تلاش هستند با به راه انداختن موجی از ترور ها، در بین فعالان، موجی از رعب ووحشت را ایجاد کنند.

پبشتر سعید کریمیان مدیر شبکهٔ تلویزیونی جم، در شامگاه ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ در  محلهٔ ساری‌یر مورد حملهٔ مسلحانه قرار گرفت و بهمراه شریک کویتی خود به قتل رسید. خبرگزاری های حکومتی جمهوری اسلامی از جمله فارس و خبرگزاری صداسیما از اولین ساعات این اتفاق به پوشش آن پرداختند و شبکه العالم نیز از اولین شبکه هایی بود که این خبر را اعلام کرد.

جمهوری دیکتاتوری ایران برای پنهان کردن ناکارآمدی خود حاضر است به هر کاری دست بزند تا دیگر منتقدی نداشته باشد و راحت بتواند منویات خود را پیش ببرد. تا  به خواسته های  استراتژیک خود یعنی  دستیابی به کل منطقه برای ایجاد یک امپراطوری خلافت اسلامی برسد.