رابطه محرمانه بشار اسد با شخص خامنه ای + سند

433

متن زیر نامه تشکر دیکتاتور سوریه به  شخص خامنه ای است، تشکر کرده که توانسته به کمک او مردمش را بکشد بر سرشان بمب های شیمیایی بریزد، آواره شان کند! از حمایتهای ایشان تشکر کرده است و نعل وارونه زده که او در حال جنگ با تروریسم است و ایشان به او کمک کرده است. به قیمت نیست کردن و از بین بردن ثروت مردم ایران جنگ را در یک کشور پیش میبرد و این هم پاسخ تشکر یک دیکتاتور از دیکتاتور دیگر نیاز به توضیح بیشتر نیست نامه را بخوانید!

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله العظمی امام سید علی خامنه ای

رهبر انقلاب اسلامی ایران

سلام علیکم ورحمت الله و برکاته

مایلم در آغاز، گرمترین مراتب تبریک و تهنیت خود را به خاطر دستاورد راهبردی که ارتش عربی سوریه با همکاری همپیمانان و دوستان با شکست محاصره شهر دیر الزور را به دست آورد به حضرتعالی دولت و مردم دوست ایران تقدیم نمایم.

ما ضمن اینکه مردم ایران را که همراه ما در جنگ علیه تروریسم خون تقدیم نمود در این پیروزی شریک میدانیم از طریق حضرتعالی تشکر عمیق خود را از مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران علیه تروریسم و حمایت از مردم ما باری آزادسازی خاک میهن خوداز لوث تروریستهای تکفیری ابراز می داریم

جمهوری عربی سوریه و جمهوری اسلامی ایران جنگ را علیه ظلم و تجاوزگری و از بین بردن خطرات تروریسم و مشارکت در برپایی نظام منطقه ای و بین المللی بر اساس عدالت و برابری و کرامت همسان برای تمامی ملتها و کشورا ادامه میدهند.

این جانب به نام مردم جمهوری عربی سوریه و بنام شخص خود والاترین مراتب تشکر و قدردانی را به حضرتعالی و مردم دوست ایران تقدیم مینمایم و از خداوند مسالت دارم گامهای ما را در راه خیرخواهی برای دو ملت و دو کشورمان و تمامی بشریت مسددنماید

حضرت امام والاترین مراتب مودت و احترام و قدرشناسی این جانب از شخص کریم حضرتعالی را پذیرا باشید.

بشار اسد رییس جمهور عربی سوریه

دمشق۱۵شهریور۹۶