ازنا – اوج وحشیگری نیروی انتظامی – به هیچکس رحم نکردند

164

در پی عدم رسیدگی به مطالبات مردم ازنا، صبح چهارشنبه ۸ شهریور مردم خواستند تا دوباره صدای اعتراضشان را به گوش مسئولان برسانند که در نطفه خفه شد!

قرار بر این بود تا تخصیص بودجه وشروع پروژه تعریض این جاده ، مسئولان از ورود تریلی و کامیون به این محور جلوگیری کنند. در طول این مدت مسئولین مربوطه چند بنر زدند که عبور کامیون و تریلی ممنوع! اما در عمل هیچ منعی وجود نداشت.

آقای “ورمزیار”، نماینده اسبق ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت:(صبح امروز به جمع مردم آمدیم تا با آن ها صحبت کنیم. به محض این که گفتم بسم الله الرحمن الرحیم … دیگه متوجه نشدیم چه شد ، نیروی انتظامی و ماموران کلاه دار ! ریختند وبا اسپری و گاز اشک آور به جان مردم افتادند، من دو بار استنشاق کردم و بی حال شدم و افتادم بر روی زمین … در همان حال دیدم یک تعدادی را به کمک اسپری دستگیر میکنند و میبرند و …

در حالی که نفسم بند آمده بود ، با همان حال و با اشاره میگفتم ” ما که هنوز صحبتی نکردیم ، مردم کاری نکردند که! “

حقیقتا از برخورد نیروی انتظامی شاکی هستم اعتراض دارم. این مردم مسلمان هستند! آقایون میگویند باید با ضد انقلاب مقابله کنیم! والله بالله من در بین آن مردم ضد انقلاب ندیدیم !)

شنیده شده بیش از ده ها نفر دستگیر شده که در بین آن ها طلاب، جانبازان، دانشجویان و جمعی از وکلا حضور داشتند. بعضی از افراد شدیدا مورد ضرب وشتم قرار گرفته و همچنان خبری از آزادی آن ها منتشر نشده است