آشنایی با ژن خوب و درجه یک عراقی برادران لاریجانی

800

در رابطه با اظهارات اخیر یک آقازاده در مورد تاثیر “ژن” مسئولان

برادران پنجگانه لاریجانی، فرزندان آیت‌الله میرزا هاشم لاریجانی هستند. آیت الله میرزا هاشم اگر چه در بین مراجع تقلید شیعه مرجعی بانفوذ به شمار نمی‌رفت، اما پسران وی که سال‌ها در خارج از ایران و در نجف اقامت داشتند هم اکنون یکی از پرنفوذ‌ترین خانواده‌های ایران و جمهوری اسلامی را تشکیل داده اند. اینطور که پیداست هیچ ژن دیگری در ایران و جهان به مرغوبیت این ژن پیدا نمی شود. این ژن آنقدر مرغوب است که فساد برادران لاریجانی از مزارع پسته تا اختلاس با حساب‌های میلیاردی و زمین خواری و تقاضای رشوه میلیاردی علنی با رسوایی ویدیو مخفی هنوز هم بر مسند قدرت تکیه زده اند و بشدت مورد اعتماد رهبر فرزانه هستند. این برادران دارای تحصیلات حوزوی هستند و جز باقر و فاضل تا سطح و خارج تحصیل کرده‌اند. کوتاه به یک یک این ژن های مرغوب می پردازیم

محمد جواد لاریجانی، تئوریسین سخنگوی حقوق بشر جمهوری اسلامی در مجامع جهانی (دیوانه ای با دکترای فیزیک) متولد ۱۳۳۰ در نجف

بزرگ‌ترین فرزند آیت‌الله میرزا هاشم آملی لاریجانی، محمدجواد لاریجانی از تئوریسین‌های اصلی جناح اصول‌گرای ایران است و سه دوره نماینده مجلس بوده است. پرونده زمین خواری این ژن مرغوب برکسی پوشیده نیست. بعنوان مثال می‌توان ازتصرف بیش از ۳۴۲ هکتار اراضی ملی در حاشیه ورامین، حفر چندین حلقه چاه غیر مجاز در این منطقه، نگه داری بیش از ۹۰۰ راس گوسفند و ۲۰۰ نفر شتر به صورت غیرقانونی در دامداری‌های احداث شده در اراضی تصرفی اشاره کرد.(اسناد موجودند)

علی لاریجانی از سپاه به صدا و سیما، شورای عالی امنیت ملی و سپس ریاست مجلس، متولد۱۳۳۶ نجف

علی لاریجانی در دوران جنگ ایران و عراق، رییس ستاد کل سپاه پاسداران بود. وی در اوایل دهه ۷۰ به سمت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گماشته شد. علی لاریجانی سپس با حکم مستقیم آیت‌الله خامنه‌ای ریاست صداوسیما را برای ۱۰ سال بر عهده گرفت. علی لاریجانی داماد مرتضی مطهری یکی از نزدیک‌ترین شاگردان آیت‌الله خمینی و شوهر خواهرعلی مطهری نماینده تهران در مجلس است. به به چه ژن های مرغوبی!! علی لاریجانی نیز با برادران خود در منابع درآمدی مانند زمین خواری و..شریک است.

شیخ صادق لاریجانی، متولد ۱۳۳۹ نجف،عراق

دومین انتخاب رهبر از یک خانواده برای ریاست قوه قضاییه. پسر سوم آیت‌الله آملی لاریجانی و برادر سوم لاریجانی‌ها، صادق معروف به «شیخ صادق» است که ابتدا دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف بود، اما بعد به حوزه علمیه قم رفت. شیخ صادق در اواسط دهه ۱۳۸۰ ازسوی آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان یکی از فقهای شورای نگهبان منصوب شد و سپس به عضویت مجلس خبرگان درآمد و در سال ۱۳۸۸ پس از آنکه مدتی در جلسات فقهی خصوصی آیت الله خامنه ای شرکت می کرد،از سوی رهبر جمهوری اسلامی به ریاست دستگاه قضایی ایران منصوب شد. بازداشت بسیاری از منتقدان و مخالفان حکومت ایران از جمله حبس خانگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی در دوران ریاست شیخ صادق لاریجانی بر دستگاه قضایی اتفاق افتاده است. شیخ صادق لاریجانی داماد آیت‌الله وحید خراسانی مرجع تقلید ذی‌نفوذ مقیم قم است. باز هم ادغام دو ژن خوب!! اختلاس ۱۰۰۰ میلیاردی رییس قوه قضائیه در ۶۳ حساب بانکی مدتی سرتیتر خیلی از رسانه ها بود تا اینکه رهبر به کمک صادق لاریجانی آمده و گفت این حساب های بانکی با اطلاع وی بوده و بدینصورت به این بحث خاتمه داده شد.

باقر لاریجانی، ذی‌نفوذ همیشگی وزارت بهداشت، متولد ۱۳۴۰

پسر چهارم آیت‌الله میرزا هاشم لاریجانی، باقر لاریجانی معروف به دکتر باقر است. باقر لاریجانی سال‌ها معاون وزارت بهداشت بود و هر وزیری که در این وزارتخانه به وزارت می‌رسید وی را در مقام خود ابقا می‌کرد. باقر لاریجانی داماد آیت‌الله حسن‌زاده آملی دیگر روحانی معروف آمل است که او نیز در قم مستقر است. به به چه ژن های مرغوبی باهم ترکیب شدن!!!

فاضل لاریجانی، متولد ۱۳۴۲

پسر پنجم آیت‌الله آملی فاضل لاریجانی است. وی پیش از این عضو کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی بود.وی در حال حاضر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت‌الله آملی در آمل است. نام فاضل لاریجانی هنگامی بیشتر بر سر زبان ها افتاد که مرتضوی ویدیوی تقاضای ۳۰ میلیاردی رشوه و تلاش برای اعمال نفوذ بر قراردادهای سازمان تامین اجتماعی، یکی از بزرگترین سازمان های اقتصادی-اجتماعی این ژن نابغه را منتشر کرد. اگر ازهر فرد دیگری چنین ویددیویی افشا می شد، حتما رییس قوه قضاییه برایش ۱۰۰ بار اعدام تقاضا میکرد ولی وقتی رییس قوه قضاییه برادر مجرم باشد، برای چنین رسوایی هیچگونه پرونده ای تشکیل داده نمی شود.