تجمع کارگران فولاد ایران، آجر ثبات، تنظیف آتشنشانی و متالوژی

123

دور جدید اعتصاب کارگران گروه ملی فولاد ایران

روز ۳مرداد۹۶یکی از کارگران گروه ملی گفت: به جز فروردین ماه سال جاری حقوق باقی ماه‌ها هنوز پرداخت نکردند این در حالی است که در همه ماه‌ها سرکار حاضر بودیم و خط تولید فعال بود و تولید داشتیم.

 اعتصاب کارگران تنظیف مقابل آتشنشانی بهبهان

روز سه‌شنبه۳مردادماه کارگران تنظیف در اعتراض به عدم پرداخت حقوق‌شان مقابل آتشنشانی بهبهان تجمع کرده و از رفتن به سرکار خودداری و اعتصاب کردند

 عدم پرداخت ۵ماه حقوق کارگران کارخانه متالوژی پودر

کارگران کارخانه متالوژی پودر گفتند: استاندار قزوین چگونه ادعا می‌کند که هیچ اعتراض و مشکل کارگری نداریم در حالی که نزدیک به ۵ ماه است که ما حقوق نگرفته‌ایم.

به گزارش یک منبع خبری محلی،جمعی از کارگران شرکت متالوژی پودر ایران واقع در شهر صنعتی البرز ، نسبت به وضعیت نامطلوب دریافت حقوق و مزایای خود ابراز نارضایتی کردند.

یکی از این کارگران که ۲۳ سال سابقه کار در این شرکت دارد ابراز کرد: از اسفند ماه سال ۹۵ تاکنون حقوقی برای ما واریز نکردند.

تجمع کارگران آجر ثبات مقابل فرمانداری قرچک

روز۲مرداد ماه،کارگران آجر ثبات شهرستان قرچک در اعتراض به قطع شدن گاز کارخانه آجرثبات مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

یکی از کارگران آجر ثبات گفت: چندین کارگر در کارخانه آجرثبات مشغول کار هستند که قطعی گاز سبب تعطیل شدن کار و بیکاری این کارگران می‌شود.

وی افزود: با قطع شدن گاز کلی از آجرها از بین می‌روند و روند تولید هم از حرکت باز می‌ایستد که این به ضرر کارگران است.