موحدی کرمانی در نماز جمعه گفت: وای خطر بسیار بزرگ است

109

موحدی کرمانی در نماز جمعه امروز ۲۳تیر ۹۶ تهران اعتراضات غارت شدگان مؤسسه های مالی ان را خطرناک خواند و گفت: «وقتی مردم ببینند در جلوی چشم دولت موسسه ای فعال است موسسه ای اقتصادی فعال است میگوید حتما مورد تائید و تضمین دولت است.​…..بانكها مردم را توجیه و بر اساس شرع عمل نمایند، خطر بسیار بزرگ است، بسیار بزرگ است ، نظام را تهدید می‌كند، وای!».

وی سپس برای اینکه خدای ناکرده آبروی غارتگران به باد نرود اضافه کرد:‌ «روزنامه‌ها و رسانه‌ها نیز باید مواظب باشند که آبروی افراد را نبرند و حتی اگر از کسی عیبی دیدند موظف نیستند آن را بگویند بلکه موظف به پرده‌پوشی هستند»
موحدی در بخش دیگری از سخنانش گفت: «تیلرسون وزیر خارجه امریكا در هفته های گذشته به صراحت اعلام كرد كه دولت آمریكا به كمك عواملی در داخل كشور در صدد براندازی نظام است».
در انتها به مشکل اصلی نظام اشاره کرد: ​«.. از پشت شیشه همه مردم، ساکنان خودرو را می‌بینند، بدحجاب و بی‌حجاب باشد همه می‌بینند… باید نیروی انتظامی با قاطعیت با این افراد برخورد کند».

و اضافه کرد: «…با این کارتان (بدحجابی و…) به استقلال کشور آسیب رساندید و عزت انقلاب را از بین بردید و دشمن فکر کند در ایران از انقلاب دست کشیده‌اند… باید از نیروی انتظامی تشکر کنم که نسبتاً خوب عمل کرده است».