سخنرانی شوکه کننده روحانی مشخص شد پول مردم ایران کجا رفته است

435
روحانی گفت که  اقتصاد کشور را در خدمت جنگ در عراق و سوریه قرار داده است، و سلیمانی گفت: وزارت دفاع سه شیفته برای عراق سلاح تولید کرد!

روز ۱۹تیر ۹۶قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس گفت: «ابو مهدی فرمانده حشدالشعبی توانست کلید درب انبارهای تسلیحات ایران را در خدمت خودش بگیرد… در همین حال نیروی هوایی سپاه تنها اسکادران جنگنده‌های سوخو را به‌محض درخواست عراق در خدمت این کشور قرار داد و هزاران تن سلاح از طرف ایران در خدمت آنها قرار داده شد. زیرا  خامنه ای همواره تأکید داشت دولت… از هر گونه کمکی به… عراق دریغ نکند و بر همین اساس وزارت دفاع ایران به‌صورت سه شیفت برای عراق سلاح تولید و به آنجا ارسال کرد».

سلیمانی افزود: «نیروهای حزب‌الله لبنان نقش بزرگی در پیروزیهای عراق و سوریه داشتند… حزب‌الله لبنان بود که شهدای زیادی داد و همه تجربه خود را در اختیار حشد‌الشعبی قرار داد. من دست سیدحسن نصرالله… را می‌بوسم.. امروز ارتش عراق به سمت یک ارتش حزب‌اللهی در حال حرکت است».

متعاقباً روحانی نیز روز ۲۰ تیر گفت: «ما در سخت‌ترین شرایط اقتصادی به ملت عراق و سوریه کمک کردیم… حقوق و سلاح همین افراد را چه کسی تأمین می‌کند؟ تمام سلاحی که عراق… نیاز داشت و پول آن را چه کسی در شرایط تحریم تأمین کرد؟ در مورد سوریه نیز همین طور. موشکی از خاک کشور شلیک شده و مرکز تروریستها را هدف قرار داده است… اما چه کسی این موشک را طراحی و ساخته است؟ سازنده موشک دولت است، وزارت دفاع این موشک را ساخته‌ ، پولش را چه کسی تأمین کرده، بخش اقتصادی کشور آن را تأمین می‌کند… کار عظیم و بزرگی در دولت یازدهم انجام شد» .

می بینید دوباره ثابت میشود که جناح های مختلف به‌رغم جنگ قدرت فزاینده، هیچ اختلافی با هم ندارند و هر دو جناح وقتی پای منفعت کل نظام در پیش باشد سر و ته یک کرباسند.