افشای اسناد مهم تخلف در شهرداری توسط مدیری که عزل شد + سند

173

 شرکت بهره برداری مترو تهران هفته گذشته با صدور اطلاعیه ای از ابطال فراخوان برگزاری مزایده برای واگذاری تبلیغات محیطی شرکت مترو پایتخت که بدون هماهنگی و براساس نظر شخصی یکی از مدیران شرکت انجام شده و همچنین از عزل مدیر متخلف خبر داد.

 حال محمد سعيدي مدير معزول و سابق مترو تهران در نامه اي خطاب به شهردار تهران درباره خبر منتشر شده واگذاري ۴ ساله تبليغات محيطي شرکت مترو تهران واکنش نشان داد.

خدمت جناب اقای دکترقالیباف

باسلام واحترام

در خصوص مزایده فضاهای تبلیغاتی شرکت بهره برداری متروی تهران و اطلاعیه سراسر کذب صادر شده از سوی روابط عمومی

شرکت مواردی را به استحضار میرساند تا واقعیت موضوع برای حضرتعالی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران (فعلی وجدید) روشن گردد:

۱ – دراطلاعيه مذکور به صورت کذب اشاره شده که مدير امور تجاري راسا`اقدام به برگزاري مزايده و اطلاع رساني دراين خصوص کرده است اما مستحضرباشيد اين مزايده از چند ماه پيش در جريان بوده وحتي درتاريخ ۹۶/۲/۲۴ براي مرحله اول با حضور مديرعامل محترم شرکت بهره برداري برگزار و به علت نداشتن شرکت کننده با دستور ايشان به عنوان رئيس کميسيون مزايده مقرر شد مجددا`درتاريخ ۹۶/۴/۲۱ مزايده برگزار و در اين راستا نيز از طريق اگهي روزنامه و نصب بنر در داخل ايستگاهها تبليغات گسترده اي جهت شرکت در مزايده انجام شده است .

(مستند به نامه شماره ۶۲۲۱۶۷۹ مورخ ۹۶/۳/۶ صورت جلسه پيوست ان وهمچنين نامه شماره ۶۲۵۶۲۶۴ مورخه ۹۶/۰۳/۲۵ )

۲ – هرکس که کمترين تجربه اي دربرگزاري مزايده داشته باشد مي داند که برگزاري هرگونه مزايده از عهده مديران مياني خارج و صرفا`در اختيارمديرعامل شرکت مي باشد که رياست کميسيون مزايده را عهده دارمي باشد.

۳ – از ماهها پيش فرزند يکي از اعضاي محترم شوراي شهرفعلي و با اسم مستعار اسدي طي جلسات متعددي که در دفتر مدير عامل محترم برگزاري مي گرديد کليه اسناد مزايده و چگونگي برگزاري آن را مديريت مي کردند و حتي در نظر بود که مزايده مذکور طوري مهندسي شود که شرکت و افراد خاصي بتوانند مزايده را برنده شوند که با مقاومت اينجانب در تغيير اسناد و همچنين عدم تغيير تاريخ برگزاري از اين تخلف ممانعت گرديد.

۴ – درخصوص مصاحبه يکي از معاونين حضرتعالي مبني برعزل مديرمتخلف مستحضر باشيد اينجانب به واسطه عضويت در کميته طبقه بندي مشاغل بيش از ۲ ماه است که از انتصاب غيرقانوني پسر ايشان جلوگيري کرده و اين مهم نيز در مصاحبه مغرضانه نامبرده بي تاثير نمي باشد .

۵ – اطلاعيه شرکت بهره برداري ومصاحبه معاون شما نه تنها نتيجه مطلوب را براي صاحبان ان نداشت بلکه بواسطه سابقه ۲۵ ساله اينجانب درمترو وهمچنين به استناد به اين فراز از دعاي کميل ((وکم من ثناء جميل لست اهلا` له نشرته) چه بسيارمدح و ثناي نيکو که من لايق ان نبودم و تو از زبان ها منتشر ساختي )) موجب معرفي بنده به پايبندي قانون و رعايت امانتداري در مسئوليت شده است و خوشبختانه در بين پرسنل مترو بازتاب منفي براي صادر کننده آن داشته است .

۶- در پايان اگر حضرتعالي وهرکدام از اعضاي محترم شوراي شهر يا نهادهاي نظارتي که قصد پيگيري و کشف حقيقت را داشته باشند در خدمتگزاري و ارائه اسناد آماده بوده و اميدوارم اراده و تمايلي در احقاق حق اينجانب و برخورد با متخلفان و دروغگويان داشته باشيد.

با سپاس محمدرضا سعيدي مدیر ضد تخلف

به نقل از انصاف نیوز۱۶تیر۹۶