شبکه های اجتماعی سردار ساجدی را مجبور به غلط کردم گویی کردند

538

نامه رسیده – دیروز جلوی ئامن درگیری شد و چنان پیرمردها و پیرزنهای مالباخته را با باطوم میزدند که صحرای محشر بود، زنان ضجه میزدند و یا حسین میگفتند و اینها بی رحمانه میزدند، بعد از این افتضاح که نیروهای آتش به اختیار که باطوم را بی محابا در هوا میچرخانه و نفس کش میطلبید و پس از واکنشهای گسترده منفی نسبت به این برخورد ساجدی نیا سردسته اوباش امروز گفته است: روز گذشته چند مامور پلیس زمانی که در برابر اعتراض قرار گرفتند بدون هماهنگی وارد عمل شدند و با تجمع کنندگان درگیر شدند! در این مرحله فرمانده میدان وارد عمل شد و تیم های دیگر پلیس برای پایان دادند به این درگیری دست به کار شده و از درگیری چند مامور متخلف جلوگیری کردند. وی در پایان گفت: با شناسایی عاملان این درگیری ماموران خاطی دستگیر و با آنها به صورت جدی برخورد شد!

حالا من یک سوال دارم  اینکه اگر آنها که برای جلوگیری وارد شدند فرماندهان بودند پس چرا آنها را میکشیدند عقب و درگوشی باهاشون حرف میزدند اگر فرمانده بودند پس چرا کتک میخوردند و از صحنه بیرون برده میشدند ! نکند که موضوع چیز دیگری است!

این سردار! نگفت که چرا یکباره یکسری از مامورین که خودشان هم برای سرکوبی آمده بودند، یکدفعه دچار عذاب وجدان شدند و خودشان با خودشان درگیر شدند. الان وضعیت چیست!اما بیم آن میرود که مامورانی که  از مردم دفاع کرد شناسایی بشوند و دستگیر بشوند و با آنها به صورت جدی برخورد بشود زیرا که چاقو دسته خودش را نمیبرد و این سردار هم از بقیه چاقو ها مستثنی نیست! ولی حالا مهم این است که این فیلم اینقدر رفت و برگشت داشت که مجبور شد ساجدی بیاد بگه غلط کردیم!‌این خیلی مهمه خیلی – میدونین من تازه فهمیدم که شبکه های اجتماعی چقدر مهم هستن! و برای چی اینا اینقدر دنبال فیلتر کردن و حذف این برنامه ها هستن!

با تشکر از این دوست گرامی