درگیری و قتل عضو شورای شهر قزوین + عکس

209

در یگ درگیری مسلحانه در روستای “عبدالرب آباد” از توابع بخش انتظامی “شال”،  هفت نفر از اهالی شهر “اسفرورین”، ساکن روستای “عبدالرب آباد” با اسلحه شکاری به محل درگیری رفته و با شخصی به نام “مجید محمد رضایی” درگیر می‌شوند. فرمانده انتظامی استان قزوین مهاجمان با اسلحه شکاری به سوی، عضو جدید شورای شهر شال، شلیک و از صحنه متواری شدند.

فرد مجروح که از اعضای جدید شورای شهر بوده  بلافاصله به بیمارستان تاکستان منتقل شد، اما به علت شدت جراحات وارد، جان خود را از دست داد.

پیش از این در اقدامی مشابه به تاریخ ۲۵ اردیبهشت کاندیدای شورای شهر کلاچای مورد اصابت گلوله قرار گرفت به گزارش ندای گیلان از رودسر، کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کلاچای مورد اصابت گلوله قرار گرفت احسان وحیدی، دادستان عمومی و انقلاب رودسر گفت: کامران علیپور، کاندیداهای انتخاباتی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کلاچای ساعت ۲۱ امشب مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. وحیدی افزود: وی به جهت ایراد سخنرانی انتخاباتی خود در مسجد گیل کلایه ی منطقه ی پلرود کلاچای و پشت تیریبون بوده است که به وسیله گلوله ای که از یک اسلحه شکاری شلیک شده است مورد هدف قرار گرفت.

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ضارب از پشت یکی از پنجره های مسجد مذکور به داخل شلیک کرده است علیپور اکنون در حال انتقال به بیمارستان لاهیجان است، ضارب از پشت شیشه مسجد به این کاندیدا تیراندازی کرد و انگیره این اقدام نامشخص است. این کاندیدا وکیل پایه یک بوده و از قبل اعلام کرده بود که می‌خواهد امشب خلافکاری‌های شوراهای فعلی را با مدرک افشا کند اما پس از ورود به مسجد مورد اصابت قرار گرفت.