خبرگزاری سپاه پاسدارن : به روحانی هرگز حجت الاسلام نخواهیم گفت

459

 فارس نوشت :‌ روحانی وقتی مشاهده کرد که عمل چهار ساله رأی را به ۵۱ درصد قبلی هم نمی‌رسد از برائت از اعدام  تا به کارگیری بیت ، از بی‌بی‌سی فارسی تا آمدنیوز، از ظریف تا خاتمی و از تدلیس عوام‌فریبی تا حمله به نهادهای دیگر، از چنگ‌اندازی به‌صورت نظام تا تهدید وحدت ملی، از تولید دهها مسأله حقوق‌بشری برای تشدید تحریم‌های غیرهسته‌یی تا بیرون کشیدن هاشمی از قبر و غیره در دستور کار قرار داد.

خبرگزاری سپاه اضافه کرد:‌ روحانی در عین شعار: «تحریم‌های غیرهسته‌یی را هم برمی‌دارم»، به‌عنوان مقام عالی‌رتبه کشور، دهها مسأله حقوق‌بشری برای تشدید تحریم‌های غیرهسته‌یی تولید کرد که می‌توان از آن به آزاد نبودن جوانان، دانشگاهها، زنان و اعدام و زندان نام برد… . او با حملات به صدا و سیما، قوه قضاییه و نیروهای مسلح کلاه گشادی را بر سر رأی‌دهندگان گذاشت و آنان را از پرونده خالی و برنامه آینده دور کرد.

خبرگزاری سپاه پاسداران در حمله به روحانی اضافه می‌کند: این هنر روحانی است که ابلاغیه تفکیک زن و مرد در نهادها و ادارات توسط دولت ایشان ابلاغ شود اما با صراحت اعلام کند «با تفکیک جنسیتی مخالفیم» و رقیب را به دیوارکشی بین زن و مرد متهم کند. این هنر روحانی است که در عین چرخش کلیپ مشاجره وی با چمران در مجلس درباره تقاضای اعدام در نمازجمعه و همچنین تهدید بدحجابان، نظام را متهم به ۳۸سال اعدام و ممانعت از آزادی‌های اجتماعی کند.

فارس همچنین نوشت:  منبعد روحانی را با الفاظی هم‌چون «جناب روحانی»، «آقای روحانی» و «دکتر روحانی» خطاب خواهند کرد و هرگز احتیاطاً لفظ «حجت‌الاسلام» را دیگر استفاده نخواهد کرد.