بازداشت دو مسافر نوروزی به علت آواز خواندن + فیلم

494

پلیس همدان از دستگیری دو مسافر به علت آواز خواندن در پیاده رو بوعلی خبر داد و اعلام کرد دو مسافر که اقدام به خوانندگی غیرمجاز در پیاده رو بوعلی همدان کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند! این پلیس معیوب در گزارش خود گفت که همزمان با انتشار تصاویر خوانندگی غیرمجاز چند نفر در پیاده رو بوعلی همدان، پلیس این افراد هنجار شکن را بازداشت کرد. در ادامه این گزارش آمده است در پی انتشار فیلم کوتاهی در فضای مجازی با موضوع خوانندگی غیر مجاز در سطح شهر همدان که طی آن دو نفر در حال انجام رفتارهای نامتعارف هستند، موضوع سریعا در دستور کار پلیس استان قرارگرفته و با اقدامات اطلاعاتی عوامل اصلی این موضوع که دو نفر مسافر با هویت معلوم بودند و در یکی از مسافرخانه‌های شهر همدان اسکان یافته بودند شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شدند. در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و در دادسرای عمومی وانقلاب همدان تحت رسیدگی است.

پلیس همدان قدرت نمایی میکند که  قبل از تعطیلات نوروز تعداد ۳ گروه دو نفره از این گونه مطربان که همگی از سایر استان‌های کشور بودند توسط عوامل پلیس استان شناسایی و دستگیر شدند که یک مورد آن توسط مقام قضایی روانه زندان شده ودو مورد دیگر نیز با اخذ تعهد آزاد شدند.

خبر به اندازه کافی خنده دار است که نیاز به تفسیر و توضیحی ندارد!  پلیس سرکوبگر خواننده های نوروزی را که برای شادمانی مردم در خیابان میخوانند را دستگیر میکند زیرا میداند که این جوانان همواره مورد حمایت مردم قرار دارند! آنها شایسته تشویق هستند و نه تحقیر و به زندان افتادن!

به نوای زیبای موسیقی و صدای دلنشین یک جوان تهرانی گوش کنید!