مهدی فیاض پسندیده اعدام شد

سحرگاه روز گذشته دو زندانی در زندان قزلحصار کرج به دار آویخته شدند. هر دو زندانی با اتهامات مربوط به مواد مخدر به اعدام محکوم شده بودند.

این زندانیان

۱- مهدی فیاض پسندیده، متاهل، اهل شیروان از توابع استان خراسان شمالی – از سالن ۳ واحد ۲ زندان قزلحصار- متهم به حمل و نگهداری یک کیلو و چهارصد و پنجاه گرم شیشه -در سال ۹۱ بازداشت شده بود.

۲- جعفر جوادی – مقدار مواد نامشخص

یک منبع نزدیک به خانواده فیاض پسندیده در مورد نحوه بازداشت و محکومیت این زندانی گفته اند: “مهدی گچکار بود و برای کار به کرج به منزل یکی از دوستانش رفته بود. نیمه شب صاحبخانه فرزندش را به دکتر برده بود که مامورها داخل خانه می آیند و مهدی و مواد را با خود برده بودند. هر چند وکیل داشت و ۲ بار هم برای عفو و بخشودگی اقدام کرده بود، اما موفق به رهایی از اعدام نشد.”

لازم به ذکر است قوه قضاییه و مجلس دست در دست یکدیگر خانواده های زندانیان اعدامی را بازی میدهند و با لوایح مختلف تلاش در تعدیل این تنش میکنند، طبق لایحه ای که از مجلس گذشت قرار بر این بود که حکم اعدام برای زندانیان مواد مخدر لغو شود، این طرح در جریان قرار گرفت اما پیگیری نشد و مشخص شد که یک بازی کثیف با خانواده های زندانیان است، ماشین اعدام همچنان به کارش ادامه میدهد و اعدامهای جمعی در ابعاد وحشت آور در جریان است در ۴۸ ساعت گذشته دست کم ۱۱ زندانی دیگر در زندانهای رجایی شهر کرج، سمنان و میناب اعدام شده اند. زیرا تنها ابزار رعب و وحشت و زهر چشم گرفتن از مردمی که جانشان به لبشان رسیده است همین است