مردم در سرمای نیمه شب پشت درب خانه صادقی دنبال چه میگشتند – مانا ارجمند

94

علی مطهری نایب‌رئیس مجلس امروز یکشنبه ۸آذر ۹۵ طی سخنانی تلاش برای جلب محمود صادقی عضو مجلس  توسط قوه قضاییه را مورد حمله قرار داد.

وی گفت: «ما شاهد این هستیم که نماینده‌یی از قوه قضاییه انتقاد می‌کند و بلافاصله علیه او اعلام جرم می‌شود در حالی که این فرد فقط خواسته که راجع به موضوعی توضیح داده شود اما این برخورد نشان می‌دهد که ما از روش پیغمبر اسلام دور شده‌ایم».

همچنین پزشکیان نایب‌رئیس دیگر مجلس در این رابطه گفت: «اقدام شبانه برای جلب محمود صادقی بدون اطلاع مجلس، اول از همه بی‌احترامی به مجلس است. این رفتار را حتماً پیگیری خواهیم کرد و از حیثیت مجلس دفاع می‌کنیم… اتفاقات اخیر، چه نحوه مواجهه با اظهارات این نماینده و چه لغو سخنرانی آقای مطهری که نایب‌رئیس مجلس است جای تأسف دارد…».

این سخنرانیهای نمایندگان در صحن مجلس است که به قوه قضاییه حمله میکنند و خواستار پاسخگویی میشوند، مردم هم که این طور مواقع همیشه حاضر هستند که قیمت بدهند به خیابان می آیند و در سوز و سرما پشت درب این نماینده تجمع می کنند اما بشنوید از کسی که به صحنه می آید به جای تشکر و قدردانی از مردم از سپاه و بسیج و خامنه ای و قوه قضاییه و هرکس که با مردم در تضاد است مجیز میگوید!

میگوید ما مطیع هستیم و … تک و توک زمزمه اعتراض را هم با هیس خفه  و مردم را پراکنده میکند!!!

میگوید ما زخمی نیستیم! راست میگوید او زخمی نیست! ولی مردم همه از این حکومت زخمی بر جگر دارند و نیازمند مرحمی هستند و این زخم حتما علاجش کسی که مجیز گوی همین حکومت سرکوبگر مردم باشد نیست!

بی نوا مردم ایران که فکر میکردند شاید این دریچه ای به سوی امیدواری باشد و شاید فراکسیونی که اسم خودش را بی مسمی امید معرفی کرده کورسویی از امید هم باشد و وقتی که وقت آن رسیده است و مردم برای حمایتش تجمع کرده اند نترسد و مقاومت کند.

اما دریغ و درد که اینها تنها و تنها منافع خودشان را محکم چسبیده اند و این جنگها فقط به دلیل انتخابات پیش روست و اینکه دوباره بر دوش مردم قرار بگیرند و باز هم بر آنان بتازند با سیاستی که در تمامیت از حکومت ولایی تبعیت میکند.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy