قیمت دلار یورو و انواع سکه و ارز در بازار آزاد امروز تهران

156
قیمت دلار یورو و انواع سکه و ارز در بازار آزاد امروز تهران

قیمت دلار امروز در بازار آزاد ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان، هر یورو ۱۲ هزار و ۱۴۱ تومان و هر پوند با ارزش ۱۳ هزار و ۵۳۰ تومان و درهم امارات ۲۸۷۱ تومان داد و ستد می‌شد.

قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران به قیمت سه میلیون و ۸۵۲هزار تومان قیمت گذاری شد. این در حالی بود که قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار ۲۹۲هزار تومان قیمت داشت.

بنا به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۸۵۲ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۴۱۱ هزار تومان معامله شد.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۷۶۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۹۱۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شد. هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۲۹۲ هزار تومان ارزشگذاری شده بود.

در همین روز هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۱۹۴٫۳ دلار معامله می‌شود.

قیمت‌های سکه در معاملات امروز نسبت به روز گذشته روند افزایشی داشته است.

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین قیمت دلار با ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی شد؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود اما دوام نیاورد و  از ۳۱ اردیبهشت تا ۱۵ مردادماه قیمت دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کرد ولی از ۱۶ مردادماه مجدداً در قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی شد.

امروز در بازار آزاد قیمت دلار ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان، هر یورو ۱۲ هزار و ۱۴۱ تومان و هر پوند با ارزش ۱۳ هزار و ۵۳۰ تومان و درهم امارات ۲۸۷۱ تومان دادوستد می‌شد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy