قیمت دلار و ارز و تب سکه و در بازار آزاد تهران

99
قیمت دلار و ارز و تب سکه و در بازار آزاد تهران

قیمت دلار و ارز،  امروز ۲۵مرداد ۹۷، در بازار آزاد دوباره بالا رفت. یکی از دست اندرکاران خرید و فروش گفت: قیمت دلار و سکه در تهران لحظه‌ای تغییر میکند و کسی نمیداند چند دقیقه بعد به چه قیمتی خرید و فروش میشود.

خبرگزاری موج از افزایش قیمت ارز در بازار آزاد تهران با افزایش نوشت و بر این اساس در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران پنج شنبه ۲۵ مرداد و تا ساعت ۱۴ قیمت ارز در بازار آزاد تهران مشخص شد.

قیمت دلار به ۱۰۵۳۷۰ ریال، قیمت یورو ۱۲۰۰۱۰، قیمت پوند ۱۳۴۱۶۰، درهم ۲۸۷۴۰ و دلار کانادا به ۸۰۲۴۰ ریال رسید.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) در بازار تهران  با کاهش ۱۳۶ هزار تومانی نسبت به روز گذشته با رقم ۳ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۵۰ هزار تومان افت نسبت به روز گذشته به ارزش ۳ میلیون و ۴۰۱ هزار تومان داد و ستد شد.

از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۲۲ هزار تومان کاهش در مدت مشابه یک میلیون و ۷۶۰ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۱۱ هزار تومان افت به ارزش ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی با ۱۰ هزار تومان کاهش ۵۰۱ هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۵ هزار و ۷۶۰ تومان افت به ارزش ۲۸۹ هزار و ۴۰ تومان فروخته شد.

خبرگزاری فارس این هرج و مرچ در بازار را به شکل دیگری نشان داد و نوشت: احتکار و گرانی، پس از تب سکه و دلار…افزایش قیمت کالاهای اساسی، پس از فروکش کردن تب سکه و دلار!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy