مریم فرجی کجاست؟

505
مریم فرجی

امروز پنجشنبه ۲۱تیر ۹۷، هشتمین روز ناپدید شدن مریم فرجی است. خانواده مریم فرجی همچنان نگران و مضطرب هر روز پیگیر وضعیت فرزندشان می‌باشند.

خانواده مریم فرجی در شرایط روحی بسیار بدی قرار دارند. اسم مریم فرجی در لیست هیچکدام از بازداشتی های سپاه یا اطلاعات و … نیست.

از طرفی ماشین رها شده ی او پیدا شده و یک جسد هم پیدا شده که به خانواده نشان نداده اند. شرایط روحی خانواده بسیار وخیم است.

مریم فرجی ۳۳ ساله دانشجوی ارشد مدیریت بین الملل و مدیر مالی یک شرکت در شهریار، روز پنج شنبه ۱۴ تیر ۹۷ از منزل خارج شده و دیگر باز نگشته است و تا کنون هیچ خبری از وی در دست نیست.

مریم فرجی فعال مدنی ، روز ۱۲ دیماه همزمان با ناآرامی های دیماه بازداشت و به مدت ۱۰ روز در بند ۲۰۹ زندان اوین تحت بازجویی بود.

دادگاه بدوی وی در تاریخ ۱۹ فروردین ۹۷ در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست احمدزاده برگزار شد و این دادگاه حکم ۳ سال حبس تعزیری و ۲ سال ممنوعیت خروج از کشور را برای مریم صادر نمود.

مریم فرجی ، در انتظار تعیین وقت دادگاه تجدید نظر بود که روز پنج شنبه ۱۴ تیرماه ۹۷ از منزل خارج شده و تا کنون بازنگشته و تا کنون هیچ خبری از وی در دست نیست.

تلفن همراه مریم نیز خاموش است و خانواده از وی کاملا بی خبر بوده و در نگرانی شدیدی به سر می برند. خانواده نگران  این فعال مدنی از عموم هموطنان درخواست کمک کرده اند.

شک اینکه وزارت اطلاعات او را ربوده باشد بسیار قوی است، زیرا وزارت اطلاعات سابقه طولانی در ربودن فعالین و اظهار بی‌خبری در پیگیری خانواده های جوانان مظلوم ایران دارد.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy