وحشت سپاه پاسداران از سلاح هایی که در جریان قیام به دست مردم افتاده است

392
وحشت سپاه پاسداران از سلاح هایی که در جریان قیام به دست مردم افتاده است
وحشت سپاه پاسداران از سلاح هایی که در جریان قیام به دست مردم افتاده است

وحشت سپاه پاسداران با انتشار اطلاعیه محرمانه ای که روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ۹۶ به یگانهای سپاه ابلاغ شد، به خوبی برملا شده است. طبق این سند بسیار محرمانه و  غیر قابل انتشار، سپاه پاسداران تویسرکان روی موضوعات مهمی انگشت میگذارد!

دلیل انتشار این سند وجود تعدادی سلاح در دست مردم است که احیانا در جریان قیام دیماه به دست مردم افتاده است، به همین دلیل سپاه از وجود ۲۰۰قبضه سلاح اتوماتیک در دست مردم ابراز وحشت کرده و به نیروهایش فرمان میدهد که در صورت تسلیم شدن نیروی انتظامی آنها مواضع خود را ترک نکنند و همه تلاش خود را برای حفظ یگان عملیات مبذول دارند.

رونوشت این اطلاعیه سراپا وحشت سپاه پاسداران جهت اطلاع امام جمعه تویسرکان ارسال شده است.  چون هم سپاه و هم امام جمعه حدس دقیق میزنند که اولین جایی که توسط مردم به آن حمله میشود، محل استقرار امام جمعه های حکومتی به عنوان نماینده های ولی فقیه است.

متن اطلاغیه به قرار زیر است:

به ستاد فرماندهی شهرستان تویسرکان

از ستاد فرماندهی سپاه پاسداران

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد و با احترام

با تبریک ایام مبارک دهه فجر به اطلاع میرسانیم طبق اطلاعات دریافتی از این شهرستان ۲۰۰ قبضه اتوماتیک به دست اعتشاش گران رسیده و طبق رصدهای انجام شده توسط سربازان گمنام امام زمان (ع) نیروهای ضد انقلاب در روز ۲۲بهمن برنامه عظیمی برای اغتشاش در سطح شهر را دارند در صورت به و جود آمدن آشوب احتمالی به هیچ عنوان مداخله ای در امور امنیتی نفرمایید.

به دلیل فراگیر بودن این اعتشاشات امکان اعزام نیرو برای شما میسر نیست.

در صورت تسلیم شدن نیروی انتظامی به هیچ وجه مواضع خود را ترک نکنید و تمام تلاش خود را برای حفظ یگان عملیاتی صرف نمایید.

دستورات مطرح شده به شدت محرمانه میباشد از انتشار آن اکیدا خودداری فرمایید.

رونوشت

امام جمعه شهرستان تویسرکان

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy