بحران پشت بحران با زیرساختهای بی اعتبار دستپخت مدیران بی لیاقت جمهوری اسلامی ایران

39

بارش برف در ایران بلافاصله تبدیل به بحران شد. بحران پشت بحران با زیرساختهای بی اعتبار دستپخت مدیران بی لیاقت جمهوری اسلامی ایران است. با بارش برف بیش از ۱۲محور مواصلاتی بسته شد و یک اتوبوس واژگون و حداقل ۷نفر کشته شدند.

بسیاری مدارس تعطیل شد و پروازهای فرودگاه هم لغو گردیدند. این برف از شنبه ۸بهمن شروع شده است و تا امروز دوشنبه۹بهمن هنوز تهران در بحران به سر میبرد. ایران کشوری است که همه موضوعات در آن تبدیل به بحران میشود.

بارش باران تبدیل به سیلی بنیان کن میشود و خانمان مردم را به باد میدهد. هوای خاک آلود مردم را مسموم میکند و هیچکس پاسخگو نیست. مدیران ناکارآمد بر مصدر امور قرار گرفته اند و بناهایی که ساخته میشود به دلیل غارتهای نجومی فاقد زیرساختهای مناسب است. نه سیل مسیر برون رفت دارد و نه دلسوزی هست که مردم در برف مانده را نجات دهد و نه…. هنوز که هنوز است مردم زلزله زده در سرما زیر چادرهای پلاستیکی شاهد یخ زدن و مرگ کودکانشان میشوند! و بحران زلزله از روی میز برداشته نشده است.

اینجا ایران است همه چیزش بی اعتبار اس! نه برق این کشور اعتبار دارد نه آبش نه هوایش  و نه بانکهایش و مدتی است که بی اعتباری مسولینش هم خیلی علنی بر در و دیوار شهر نقش بسته است.

– امروز حوالی ساعت ۷۴۵ صبح برق مترو هم قطع شد با قطع برق متروی کرج به تهران و تعداد زیادی از مسافران سرگردان مانده اند.

– دو روز بارش برف باعث بسته شدن محور تهران به قم شد و ۵۰نفر در میان برف در گردنه نعلبندان گرفتار ماندند! در این نقطه بنزین خودروها تمام شد و مردم در هوای سرد گرسنه ماندند.

– قطار مشهد به تهران بعد از ۲۲ساعت هنوز به مقصد نرسیده است و قطار سیستم گرمایش هم ندارد. این قطار از شب گذشته تاکنون در مسیر مانده است.

یکی از مسافرین میگوید: شب۸بهمن ۱۳۹۶ از ساعت ١٠ شب تا ٤:۱٥ صبح با دوتا بچه هام توی برف، درجاده تهران كرج گير افتاديم وهيچ نيروي امدادي به دادمون نرسيد.

 سرانجام مردم خودشون قسمتي از ريل گارد را شكستند و بعد از ساعتها موفق شدن مسیر برگشت به تهران را باز کنند!

مردم از سر خوشی به خیابان آمدند باتون خوردند و بچه هایشان را به اسارت بردند و در زیر شکنجه میکشند و جلوی خانه شان می اندازند! در این ویران شده به چه چیزی نباید اعتراض کرد!

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy