تنها یک نفر می‌داند که چرا نیمار اینگونه جشن گرفت!
تنها یک نفر می‌داند که چرا نیمار اینگونه جشن گرفت!

نیمار دا سیلوا، ستاره تیم پاری‌سن ژرمن فرانسه، شامگاه چهارشنبه ۱۰ ژانویه پس از به ثمر رساندن گل در بازی مقابل امیان، به شکل عجیجی ابراز شادی کرد.

به گزارش سایت بخش ورزشی روسیا الیوم، نیمار پس از گل به امیان در دیدار یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه، کفشش را به علامت شادی، بالای سرش قرار داد.

رسانه‌های فرانسه، از این شیوه شادی غیرمنتظره ستاره پاری‌سن ژرمن، ابراز تعجب کرده‌اند. اما نیمار ساعاتی بعد در صفحه اینستاگرام اینگونه توضیح داد: «سیلسو مورایس، تنها کسی است که می‌داند چرا این‌گونه شادی کردم، اما دیگران، شاید دلیل این نوع جشن گرفتن را به اشتباه تفسیر کنند، تبریک می‌گوم به دوستم».

گفتنی است که سیلسومورایس، یکی از دوستان بسیار نزدیک ستاره برزیلی است. نیمار ظاهرا روز تولدش را به او تبریک می‌گفت.

دیدار پاری‌سن ژرمن و امیان، شب گذشته با نتیجه دو بر صفر به سود تیم پاریسی پایان یافت تا این تیم به دیدار نیمه نهایی جام حذفی راه یابد.

بیشتربخوانید

رئال مادرید امروز پروژه ای را در دست دارد که یکی از ستاره های خط میانی خود را از دست خواهد داد تا بتواند به هدف اصلی خود یعنی نیمار برسد! بی شک نیمار با هزینه ۲۲۲ میلیون یورویی که به پی اس جی پیوست، راهی رئال مادرید نخواهد شد! پس پرز باید هزینه ای بسیار سنگین را برای خرید وی انجام دهد که در آن صورت فیفا بر روی صورتحساب های باشگاه و همچنین رعایت نکردن قوانین نقل و انتقالاتی از سوی رئال مادرید حساس خواهد شد و آنها را تحت پیگرد قرار خواهد داد!

پرز که همیشه از هوش بالایی بر خوردار بوده است، این بار تدبیری جالب اندیشیده است که شرایط حضور نیمار در سانتیاگو برنابئو را به آسانی هرچه تمام تر فراهم می سازد! چرا که او می خواهد ایسکو را به فروش برساند! ستاره ای که در روزهای بد این تیم نیز همواره جز برترین ها بوده است و حالا باید برای خرید نیمار قربانی پروژه های باشگاه شود!

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy