خطرناکترین هنرمند مشهور در اینترنت

185

خطرناکترین هنرمند مشهور در اینترنت یا بطور کامل تر لی لی جین کالینز (به انگلیسی: Lily Jane Collins) یک هنرپیشه اهل انگلستان است. لی لی کالینز که کار مجری گری در تلویزیون انگلستان را هم انجام می دهد ۲۹ ساله بوده (متولد ۱۸ مارس ۱۹۸۹) و بیشتر بخاطر بازی در فیلم های آدم ربایی ، نقطه کور و آینه مشهور شده است.

کالینز همچنین به خاطر نقشهای او در فیلمهای مستقل، مانند کمدی رمانتیک « درگیر در عشق» (۲۰۱۲)، کمدی عاشقانه « معلم انگلیسی» (۲۰۱۳) و کمدی عاشقانه « Love، Rosie» (۲۰۱۴) شناخته شده است.

چرا لی لی کالینز ، خطرناک ترین هنرمند مشهور در اینترنت است؟

برخی از منابع اطلاعاتی فضای مجازی به لی لی کالینز عنوان خطرناک ترین هنرمند مشهور اینترنت را داده اند. و مدعی هستند با توجه به اینکه هکرها از مشهور بودن نامش برای هک استفاده می کنند تایپ کردن نامش در گوگل یا بینگ یا یاهو ۱۴٫۵%خطر آلوده شدن سیستم به ویروس را دارد.

مختصری از زندگی لی لی کالینز

لی‌لی دختر فیل کالینز موسیقیدان انگلیسی و جیل ترولمن – همسر دوم فیل – است. مادرش پس از جدا شدن از فیل، به همراه لی‌لی به لس‌آنجلس نقل مکان کرد.

او در آنجا از مدرسه Harvard-Westlake فارغ‌التحصیل شد و هم‌اکنون نیز در رشته خبرنگاری رسانه‌ای در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در حال تحصیل است.

در سال ۲۰۰۹، کالینز در دو قسمت از سریال ۹۰۲۱۰ سریال تلویزیونی ظاهر شد، از جمله فصل پایانی آن.

کالینز به عنوان یکی از ۲۰ زن برگزیده شده توسط مجله Maxim انتخاب شد و به عنوان یکی از ستاره های راک در سال ۲۰۰۹ بود.

جوایز لی لی کالینز

وی در سال ۲۰۰۸ موفق به دریافت جایزه Young Hollywood Award برای ایفای نقش در فیلم One To Watch شد.

او جایزه فیلم جدید هالیوود را برنده شد و نامزد جایزه گلدن گلوب برای بهترین عملکرد توسط یک بازیگر نقش مکمل مرد در موزیکال یا کمدی دریافت کرد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy