آیا پدر آتنا باید دیه بدهد + عکس قاتل آتنا

387

این عکس اسماعیل جعفرزاده، قاتل اتنا اصلانی کودک ۷ساله پارس آباد اردبیلی است که بیست و چند روز پیش گم شده بود.  آتنا برای دیدن پدرش از خانه خارج شد و به خانه باز نگشت تا اینکه دو روز پیش پلیس جسد او را در خانه مظنونی که بازداشت شده بود، پیدا شد. متهم که از ۵ روز بعد از دزدیده شدن آتنا مورد بازجویی قرار داشت، جسد دختربچه را به طور ماهرانه‌ای در پارکینگ خانه خود جاسازی کرده بود.

دادستان گفت: پس از بررسی‌های انجام یافته سرانجام نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی “آتنا اصلانی” دختر هفت ساله پارس‌آبادی مشخص شد و در نهایت تیم پزشکی آثار آزار و اذیت جنسی را تائید کرد. علی‌رغم این که مدت طولانی از زمان مرگ این دختر ۷ساله می گذرد ولی تحقیقات پزشکی قانونی این موضوع را تائید کرد و پرونده وارد فاز جدیدی شد. تمامی اقدامات و بررسی‌های لازم در این زمینه همچنان با جدیت و اهتمام ویژه ادامه دارد تا بتوانیم تمامی رازهای پنهان این ماجرای پر فراز و نشیب را برای همگان مشخص کنیم. این اطمینان را به خانواده مقتول و اهالی شهرستان پارس‌آباد می دهیم که این پرونده در سریع‌ترین زمان رسیدگی خواهد شد. قاتل ۴۲ ساله، متاهل، دارای ۲ فرزند و سابقه دار است.

دادستان گفته است که خارج از نوبت به پرونده این قاتل رسیدگی میکنند و احتمالا حکم اعدام او بسرعت اجرا بشود اما نکته دردناک اینجاست که خانواده آتنا باید دیه برای اعدام این جانی بپردازند. پدر آتنا دستفروش است.